Gniazdo XP

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
Zapytanie_email
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Gniazdo XP

Post autor: Zapytanie_email »

Mam taki problem, mianowicie wyłamał mi się jeden z bolców w gniezdzie gdzie się łączy kabel cewki i puszka z elektroniką. czy jest możliwość zamówienia takigo gniazda lób naprawa starego? Chodzi o środkowy bolec ze zdjęcia.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Gniazdo XP

Post autor: ProScan »

Witam,

Firma XP odmawia mi sprzedaży części zamiennych i odsyła do dealera.

Ja zatem robię to samo - odsyłam do dealera. I przy okazji radzę, żeby nie kupować cudów na kiju, jeśli nie ma ich gdzie naprawić.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ