Ułamana wtyczka od sondy koncentrycznej 7,5 kHz 9" (22 cm)

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
daro74
Posty: 2
Rejestracja: wt sty 19, 2010 9:46 pm

Ułamana wtyczka od sondy koncentrycznej 7,5 kHz 9" (22 cm)

Post autor: daro74 »

Złamałem i zgubiłem wtyczkę od cewki koncentrycznej 7,5 kHz 9" (22 cm) do Minelab x-terra 70. Czy mógł bym liczyć na Pana pomoc i wymianę tej wtyczki, albo całego kabla ? Dzwoniłem w tej sprawie do Vikinga ale odesłali mnie do Producenta, ponieważ nie naprawiają kabli z wtyczkami , ani tez nie udostępniają schematów połączeń kabli ( nie wiem jaki kolor kabla ma być podpięty pod dany pin w puszcze elektronicznej )
Pozdrawiam Serdecznie !!
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Ułamana wtyczka od sondy koncentrycznej 7,5 kHz 9" (22 c

Post autor: ProScan »

Proszę zwrócić się za radą Vikinga do producenta z prośbą o podanie rozkładu przewodów we wtyczce.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ