wymiana przewodu w XLT

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
husyta
Posty: 32
Rejestracja: śr lut 08, 2006 8:28 am
Lokalizacja: dolny śląsk

wymiana przewodu w XLT

Post autor: husyta »

Witam. Dreptam ze swoim Whitesem XLT już 7 lat i nigdy nie miałem z nim żadnych problemów... do dzisiaj :( Właśnie zobaczyłem, że przewód tuż przy cewce jest pęknięty (a raczej osłona przewodu) i zapewne wkrótce będę musiał go wymienić. I moje pytanie: czy do wymiany przewodu muszę wysłać cały wykrywacz, czy wystarczy że wyślę cewkę? Wykrywacz cały czas pracuje bez zarzutu. Acha, i ile taki przewód (z naprawą) kosztuje??
Pozdrawiam serdecznie, Waldek.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: wymiana przewodu w XLT

Post autor: ProScan »

Witam,

Wystarczy wysłać samą sondę.

Cenę podam na email. Od razu nadmienię, że nie jest niska, bo wymiana jest czasochłonna a i sam oryginalny kabel White'sa do najtańszych nie należy.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ