Chciałem prosić więcej informacji na temat tego wykrywacza. Wcześniej przymierzałem się do zakupu XLT, jednak trochę odstrasza mnie mnogość ustawień tego wykrywacza. Stąd pomysł z MXT. MXT jest chyba jednym z najnowszych Whitsów (pomijając Matrixa który jest okrojoną wersja MXT). Przeczytałem tłumaczenie Sylura na forum poszukiwaczy, nie znalazłem jednak żadnych opinii użytkowników. Wykrywacz wydaje mi się szczególnie interesujący ze względu na bogatą identyfikacje na ekranie oraz świetną ergonomię podobną do XLT jednak z większą prostotą obsługi i dłuższą żywotnością baterii (ponad dwa razy).
Potrzebuję wykrywacza w miarę uniwersalnego, choć ukierunkowanego na monetki i kolor, to sporadycznie ale zdarzy mi się również na militarkę wyskoczyć. Chciałbym prosić o jak najwięcej info o tym cacku. Pozdrawiam
PS.
Moja faktyczna „ksywka” to SiD – już raz założyłem na tym forum swoje konto, ale z niewyjaśnionych powodów zostało skasowane wraz z postami, stąd ta bądź co bądź dziwna ksywka która pierwsza wpadła mi do głowy - pozdrawiam