Pulsar 3 instrukcja obsługi

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
Wladzimir
Posty: 4
Rejestracja: wt lis 27, 2007 4:31 pm

Pulsar 3 instrukcja obsługi

Post autor: Wladzimir »

Witam.
Dleczego szanowny Pan Administrator zamyka mój wątek?
Przecież ktoś z użytkowników forum, moż posiadać instrukcję do Pulsara 3, i moż mi ją pożyczyć, darować lub sprzedać jak książkę którą się już przeczytało. To, że kiedyś nikt na podobne zapytanie nie odpowiedzial, nie znaczy, że tym razem będzie tak samo.
Pozdrawiam.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Pulsar 3 instrukcja obsługi

Post autor: ProScan »

Odpowiem tak:

Skoro nie zrozumiałeś dlaczego zablokowałem (a nie wywaliłem do kosza przez szacunek dla Ciebie i Twojej potrzeby), to przeczytaj jeszcze ten wątek:

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=953

Ja nie mam zamiaru promować w jakikolwiek sposób firm i wyrobów tego rodzaju.

Zapytam jeszcze:

- Czy dzwoniłeś, wysyłałeś email do firmy Geodetektor (spadkobierczyni Geoscana)

Jeśli nie - to zrób to i nie licz, że ktoś a Ciebie to zrobi.

Jeśli zrobiłeś, a nie dostałeś odpowiedzi, to napisz o tym na forum. Niech inni też się czegoś dowiedzą.

Kupiłeś ten wykrywacz na aukcji, na której sprzedający piszę że obsługa jest bardzo prosta (bo jest). Dlaczego nie poprosisz go o krótki instruktaż? Wystarczy kilka minut rozmowy. Możesz też zadzwonić do mnie.

:pa

proscan


PS

Instrukcje polskich producentów są formą promocji ich wyrobów. Zrozumiał to Rutus i Mrand, którzy je upubliczniają.

Kiedyś zamieściłem skan instrukcji do HS-3 Smętkowskiego, co kilku palantów odebrało jako naruszenie praw autorskich. Instrukcja nadal jest na forum PS, co nie przeszkadza "poszukiwaczom" nadal pytać "czy ktoś nie mógłby udostępnić instrukcji".

Za niedługo tego rodzaju poszukiwaczom trzeba będzie szukać i wykopywać za nich.

Ludwiku Dorn i Sabo ! Nie idźcie ta drogą !
Cordel
Posty: 4
Rejestracja: czw lis 29, 2007 6:28 pm

Re: Pulsar 3 instrukcja obsługi

Post autor: Cordel »

ProScan pisze:Kiedyś zamieściłem skan instrukcji do HS-3 Smętkowskiego, co kilku palantów odebrało jako naruszenie praw autorskich. Instrukcja nadal jest na forum PS, co nie przeszkadza "poszukiwaczom" nadal pytać "czy ktoś nie mógłby udostępnić instrukcji"


Widzę, że pije Pan do mnie. Poszukam jeszcze na forum PS (mam nadzieje, że to jest forum Poszukiwań Skarbów, a nie ProScan'u), a jak nie znajdę jeszcze raz sie uprzejmie spytam o te instrukcję.

Pozdrawiam!
Jędrzej
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Pulsar 3 instrukcja obsługi

Post autor: ProScan »

A witam,

Widzę, że pije Pan do mnie.


Cenię ludzi inteligentnych. Ale pytających o instrukcję do HS 3 jest więcej (średnio jeden na kwartał).

jeszcze raz sie uprzejmie spytam o te instrukcję


To jest pierwsze pytanie. Ja go nie otrzymałem, bo nie loguję się na forum PS.

Na pytania kierowane bezpośrednio do mnie (a nie wrzucone w otchłań internetu) zawsze odpowiadam.

Instrukcja jest tutaj:

http://www.poszukiwanieskarbow.com/Foru ... hp?t=15925

Powodzenia !

:pa

proscan


PS
Nie wiem skąd się wzięło, że po instrukcje to akurat do mnie. Po tłumaczenia instrukcji zachodnich producentów - proszę bardzo. Po instrukcję polskich producentów - do nich samych.
Cordel
Posty: 4
Rejestracja: czw lis 29, 2007 6:28 pm

Re: Pulsar 3 instrukcja obsługi

Post autor: Cordel »

Niestety, na wszystkie sposoby, wszystkie kobinacje szukałem tej instrukcji (hs-3) i nie znalazłem. Na Boga, ja za nia zapłacę!
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Pulsar 3 instrukcja obsługi

Post autor: ProScan »

Człowieku !



#-o

proscan
Cordel
Posty: 4
Rejestracja: czw lis 29, 2007 6:28 pm

Re: Pulsar 3 instrukcja obsługi

Post autor: Cordel »

Ło matko, nie zauważyłem odpowiedzi jak odpowiadałem (mało inteligentny zbitek słów, ale co tam);) Bardzo dziękuję za ten link. Co do pytania, to zadawałem je wcześniej na PW forum PS.

Pozdrawiam!
Jędrzej
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Pulsar 3 instrukcja obsługi

Post autor: ProScan »

No to umówmy się, że jest mistrzem spostrzegawczości Pan nie jest.

:lol:

Za to pogratulować wytrwałości - ma Pan czego chciał.

=D>

Na prywatne wiadomosci nie odpowiadam (ani nie czytam), co jest napisane w podpisie poniżej każdej wiadomości, którą napisałem na forum PS.

Powodzenia :wave

proscan
Cordel
Posty: 4
Rejestracja: czw lis 29, 2007 6:28 pm

Re: Pulsar 3 instrukcja obsługi

Post autor: Cordel »

ProScan pisze:No to umówmy się, że jest mistrzem spostrzegawczości Pan nie jest=>=>=>=>=>=>
Na prywatne wiadomosci nie odpowiadam (ani nie czytam), co jest napisane w podpisie poniżej każdej wiadomości, którą napisałem na forum PS.
Zgadzam się, całkowita racja :lol: Jeszcze raz dziękuję.

Jędrzej
Wladzimir
Posty: 4
Rejestracja: wt lis 27, 2007 4:31 pm

Re: Pulsar 3 instrukcja obsługi

Post autor: Wladzimir »

Pytałem już w kilku miejscach, u Odkrywców też,wysłałem maila do Geodetektora, ale niestety cisza, chyba jakaś zmowa milczenia. Bardziej niz na samej instrukcji zalezałoby mi na schemacie Pulsera.
Może ktoś posiada?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Pulsar 3 instrukcja obsługi

Post autor: ProScan »

Witam:

wysłałem maila do Geodetektora, ale niestety cisza,


To zdanie dedykuję wszystkim, którzy uważają, że należy popierać "polskie". Polskie co ?

Widziałem, że pytałeś już na forum Elektroda - to dobre miejsce. Ten schemat pewnie już tam jest (zapewne pod inną nazwą, gdyż jak mówiłem te wykrywacze produkuje się na zasadzie zmiany opornika i nazwy).

Sądzę że niewiele różni się do tego:

Obrazek

Proponuję kontakt z właścicielem tej strony, z linku jak na rysunku.

:pa

proscan
Ostatnio zmieniony śr gru 05, 2007 12:36 am przez ProScan, łącznie zmieniany 1 raz.
Wladzimir
Posty: 4
Rejestracja: wt lis 27, 2007 4:31 pm

Re: Pulsar 3 instrukcja obsługi

Post autor: Wladzimir »

Dziękuje bardzo za schemat i nowe namiary.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ