Znaleziono 7 wyników

autor: maxim
pn gru 30, 2013 9:07 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Złamana rurka F75
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4788

złamana sztyca w Fisher F75 LTD

sie połamało .
Czy ktoś jest w stanie pomuc , najlepiej w zakupie nowej .
autor: maxim
śr lip 06, 2011 5:08 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Fisher F 75 - problem
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 55344

Re: Fisher F 75 - problem

witam mam pytanko i 2 problemy z F75 ltd mianowicie.
Wykrywacz wzbudza mi sie niemiłosirnie po godzinie (czasami nawet nie całej) i nieda sie normalnie łazić i jak podnoszę sonde w góre i trzymam bez ruchu to mi spiewa równiez. Drógi problem to taki ze jak dotykam kabla( albo jak nim poruszam) tuz ...
autor: maxim
ndz lut 15, 2009 9:42 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: cewki do cz 3 d
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 7758

Re: cewki do cz 3 d

autor: maxim
wt lut 03, 2009 12:07 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: cewki do cz 3 d
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 7758

Re: cewki do cz 3 d

spoko spoko. skopiowałem tylko to co mi kiedys napisałes(link powyżej) to wiem o co chodzi, a jak poprawi mi zasięg o ile proceny, i gdzie moge zakupic , mówimy tu o cewce 10 ½” , i za ile .
autor: maxim
wt lut 03, 2009 11:47 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: cewki do cz 3 d
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 7758

Re: cewki do cz 3 d

10 ½” Spider 3ft. #2036366
10 ½” Spider 7ft. #203522


witam proscan ,mam pytanie czy się różnią te cewki???? chciałbym poprawic zasięg mojej CZ 3 D , chodzi mi o militaria (guziki, niesmiertelniki, odznaki ,) czy zakupienie którejś z nich poprawi zasięg i o ile ...
autor: maxim
śr wrz 17, 2008 7:08 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: cewki do cz 3 d
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 7758

Re: cewki do cz 3 d

witam i dzięki za szybką odpoiedz. mam pytanko jeszcze jedno a te cewki są od???? i czy bendą się nadawały ??? m
autor: maxim
wt wrz 16, 2008 7:41 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: cewki do cz 3 d
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 7758

cewki do cz 3 d

witam wszystkich mam takie pytanko i zarazem prosze o pomoc. w standardzie w Fisheze CZ 3 D jst sonda 8cali, jakie jeszcze sa i ktore pasoja do tego wykrywacz. pozdro