Znaleziono 54 wyniki

autor: wicja1
czw mar 05, 2009 7:32 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 847536

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Jestem właśnie po lekturze.Bardzo ciekawy,choć na razie mocno ogólny te(k)st Wypada mieć tylko nadzieję,że będzie ciąg dalszy.Już kiedyś czytałem w nagłówku Odkrywcy :"...wznawiamy po długiej przerwie testy wykrywaczy...".Test był jeden: X-terry 70 a jego zadaniem było moim zdaniem wytworzenie ...
autor: wicja1
czw lut 12, 2009 10:31 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Xlt czy Dfx w trudny zaśmiecony teren na kolor i militaria?
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 32645

Re: Xlt czy Dfx w trudny zaśmiecony teren na kolor i militaria?

Smyranie tawą po cewce może faktycznie zburzyć wszelkie wcześniejsze nastawienia


Lechowcu nie idź tą drogą !!!
Nie czytaj za dużo internetowych "guru" !!!!
Nie słuchaj tych którzy dwa lata temu nie odróżniali statyka od dynamika a dziś sprzzedają ci teoretyczną papkę !!!!!
Chodź z ...
autor: wicja1
czw lut 12, 2009 3:36 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Xlt czy Dfx w trudny zaśmiecony teren na kolor i militaria?
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 32645

Re: Xlt czy Dfx w trudny zaśmiecony teren na kolor i militaria?

Chyba pw tu nie działa.Tutaj masz adres:
wladekw@yahoo.com
Mam nadzieję,że Proscan mnie nie kopnie w zadek ??? :lol:
Pozdrawiam,
wicja1.
autor: wicja1
śr lut 11, 2009 8:17 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Xlt czy Dfx w trudny zaśmiecony teren na kolor i militaria?
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 32645

Re: Xlt czy Dfx w trudny zaśmiecony teren na kolor i militaria?

Nie,nie wiem.Mogę sie tylko domyślać.Zrobił lekkie zamieszanie na rynku używanych wykrywaczy,może komuś sie to nie spodobało ????
Myślę,że Ci odpowie jeśli tylko zapytasz.
Moim skromnym zdaniem opinia o nieszczęśliwych czestotliościach DFXa jest lekko niesprawdzoną "netową bajdą" która jest ...
autor: wicja1
śr lut 11, 2009 7:37 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Xlt czy Dfx w trudny zaśmiecony teren na kolor i militaria?
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 32645

Re: Xlt czy Dfx w trudny zaśmiecony teren na kolor i militaria?

Chyba chodzi o to,że inne sondy wymagają odrobine zmienionych nastaw (?)
Z mniejszymi można troszkę zaszaleć-podkrecić czułość,gain i kilka innych parametrów.Z większymi odwrotnie
Choć powiem szczerze,że po ładnych paru latach chodzenia z detektorkiem dochodzę do wniosku,że przydatność sond ...
autor: wicja1
sob paź 18, 2008 6:42 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Compass Relic & Coin Finder
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 21529

Re: Compass Relic & Coin Finder

Proszę:

http://www.mediaelettra.com/compassen.htm

Ale czy ta firma (Compass) jeszcze istnieje ? Jej strona domowa już od dawna jest martwa.To trochę podobna sytuacja jak z Troyem.Niby nie ma,ale gdzieś coś mozna kupić.....
Pozdrawiam,
Witek.
autor: wicja1
śr maja 14, 2008 8:44 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowy Rutus
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 16091

Re: Nowy Rutus

Na pewno będzie gorąco !!!! :D
Nie mogę tylko zrozumieć tych ,którzy zamówili ten wykrywacz nie widząc go na oczy,nie mając w ręku i nie znając żadnej obiektywnej oceny .
Cóż....."błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli".
Pozdrawiam,
wicja1.
autor: wicja1
sob kwie 26, 2008 6:45 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: na militarkę
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 11639

Re: na militarkę

Ja bym polecił Whitesa 6000 ProXl,chyba łapie najwięcej punktów które wymieniłeś.Za wyjątkiem VCO i regulacji głośności.Nie wiem tylko czy mojego ukochanego Whitesa kupi się jeszcze w dobrym stanie.Będzie ciężkawo.Podobno uniwersalny jest jeszcze X Terra-70.Ale tego sprzętu nie znam.
Statykiem ...
autor: wicja1
wt kwie 22, 2008 3:33 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Naprawa sondy Tesoro Vaquero (sonda, kabel etc)
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 19626

Re: Naprawa sondy Tesoro Vaquero (sonda, kabel etc)

Ufff !!!
Hakerzy dali odetchnąć Proscanowi

Chyba są możliwe inne formy płatności.Ale to juz kwestia do uzgodnienia miedzy sprzedającym,tobą i Twoim bankiem.Z tego co wiem to można zapłacić przelewem w PLNach a bank przeliczy kurs i wyśle funty.
Dziś wystawiła się też taka ceweczka na All ...
autor: wicja1
ndz kwie 20, 2008 7:55 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Awaryjność nowych sond White's
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 12411

Awaryjność nowych sond White's

Witam,
Po przeczytaniu kilku wypowiedzi użytkowników wykrywaczy Whites z sondami nowego typu (tzw.krzyżaki) i po przeczytaniu tego co napisał Mrand w tym wątku:
m

jestem bardzo ciekaw Twojej Piotrze opinii w tym temacie.
Czy faktycznie nowe sondy to niewypał.A lepsze okazało się być wrogiem ...
autor: wicja1
ndz kwie 20, 2008 5:17 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Naprawa sondy Tesoro Vaquero (sonda, kabel etc)
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 19626

Re: Naprawa sondy Tesoro Vaquero (sonda, kabel etc)

Proszę bardzo:

http://cgi.ebay.co.uk/TESORO-9-X-8-WEB- ... m153.l1262

Płatne "pay-palem".Ceweczka bedzie u Ciebie w domku w ciągu tygodnia.
Pozdrawiam,
wicja1.
autor: wicja1
czw kwie 17, 2008 5:26 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Prototyp Whites PI
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5923

Re: Prototyp Whites PI

To taki delikatny żart.Wykrywacz jest podobny do detektorów Meta-Max.A znając powyższą historię wydawało mi się to w przewrotny sposób zabawne.
Ot,historia zatoczyła koło :D
Pozdrawiam,
wicja1.
autor: wicja1
śr kwie 16, 2008 9:06 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Prototyp Whites PI
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5923

Re: Prototyp Whites PI

A czy Whites nie miał w latach 90-tych w ofercie PI o nazwie "150..coś tam ",cewka 40 cm ????
A patrząc na tą nowość..........Coż,Mrand powinien kogoś pozwać do sądu :D :D :D :D
Pozdrawiam,
wicja1.
autor: wicja1
czw mar 20, 2008 8:35 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: ANTICUS-coś dla archeo ;)
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6200

ANTICUS-coś dla archeo ;)

Pojawił się taki oto produkt firmy Armand:

http://www.allegro.pl/item332445608_now ... logow.html

Twórca tu zagląda,może dowiemy się czegoś więcej.
Mi osobiście wydaje się,że lepszym trafieniem byłby w tej obudowie solidny P.I.Takiego wykrywacza na rynku brakuje.A kiedyś w czasach "Rambo" był w ofercie.
Pozdrawiam,
wicja1.
autor: wicja1
pn mar 17, 2008 9:35 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Tesoro Tejón prośba o rady...
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 8815

Re: Tesoro Tejón prośba o rady...

Ja miałem Tejona dość krótko,ale z tego co pamiętam to jest to dodany raczej nie osobny tor tylko osobny próg dyskryminacji.I w wiekszości przypadków ustawia się "alt" troszkę wyżej niż pierwszą dyskryminację (ktoś chyba pisał na ten temat na "O" ) Pozwala to weryfikować "wartość" sygnału ...