Znaleziono 54 wyniki
- czw mar 05, 2009 7:32 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
- Odpowiedzi: 227
- Odsłony: 847536
Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Jestem właśnie po lekturze.Bardzo ciekawy,choć na razie mocno ogólny te(k)st Wypada mieć tylko nadzieję,że będzie ciąg dalszy.Już kiedyś czytałem w nagłówku Odkrywcy :"...wznawiamy po długiej przerwie testy wykrywaczy...".Test był jeden: X-terry 70 a jego zadaniem było moim zdaniem wytworzenie ...
- czw lut 12, 2009 10:31 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Xlt czy Dfx w trudny zaśmiecony teren na kolor i militaria?
- Odpowiedzi: 31
- Odsłony: 32645
Re: Xlt czy Dfx w trudny zaśmiecony teren na kolor i militaria?
Smyranie tawą po cewce może faktycznie zburzyć wszelkie wcześniejsze nastawienia
Lechowcu nie idź tą drogą !!!
Nie czytaj za dużo internetowych "guru" !!!!
Nie słuchaj tych którzy dwa lata temu nie odróżniali statyka od dynamika a dziś sprzzedają ci teoretyczną papkę !!!!!
Chodź z ...
Lechowcu nie idź tą drogą !!!
Nie czytaj za dużo internetowych "guru" !!!!
Nie słuchaj tych którzy dwa lata temu nie odróżniali statyka od dynamika a dziś sprzzedają ci teoretyczną papkę !!!!!
Chodź z ...
- czw lut 12, 2009 3:36 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Xlt czy Dfx w trudny zaśmiecony teren na kolor i militaria?
- Odpowiedzi: 31
- Odsłony: 32645
Re: Xlt czy Dfx w trudny zaśmiecony teren na kolor i militaria?
Chyba pw tu nie działa.Tutaj masz adres:
wladekw@yahoo.com
Mam nadzieję,że Proscan mnie nie kopnie w zadek ???
Pozdrawiam,
wicja1.
wladekw@yahoo.com
Mam nadzieję,że Proscan mnie nie kopnie w zadek ???
Pozdrawiam,
wicja1.
- śr lut 11, 2009 8:17 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Xlt czy Dfx w trudny zaśmiecony teren na kolor i militaria?
- Odpowiedzi: 31
- Odsłony: 32645
Re: Xlt czy Dfx w trudny zaśmiecony teren na kolor i militaria?
Nie,nie wiem.Mogę sie tylko domyślać.Zrobił lekkie zamieszanie na rynku używanych wykrywaczy,może komuś sie to nie spodobało ????
Myślę,że Ci odpowie jeśli tylko zapytasz.
Moim skromnym zdaniem opinia o nieszczęśliwych czestotliościach DFXa jest lekko niesprawdzoną "netową bajdą" która jest ...
Myślę,że Ci odpowie jeśli tylko zapytasz.
Moim skromnym zdaniem opinia o nieszczęśliwych czestotliościach DFXa jest lekko niesprawdzoną "netową bajdą" która jest ...
- śr lut 11, 2009 7:37 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Xlt czy Dfx w trudny zaśmiecony teren na kolor i militaria?
- Odpowiedzi: 31
- Odsłony: 32645
Re: Xlt czy Dfx w trudny zaśmiecony teren na kolor i militaria?
Chyba chodzi o to,że inne sondy wymagają odrobine zmienionych nastaw (?)
Z mniejszymi można troszkę zaszaleć-podkrecić czułość,gain i kilka innych parametrów.Z większymi odwrotnie
Choć powiem szczerze,że po ładnych paru latach chodzenia z detektorkiem dochodzę do wniosku,że przydatność sond ...
Z mniejszymi można troszkę zaszaleć-podkrecić czułość,gain i kilka innych parametrów.Z większymi odwrotnie
Choć powiem szczerze,że po ładnych paru latach chodzenia z detektorkiem dochodzę do wniosku,że przydatność sond ...
- sob paź 18, 2008 6:42 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Compass Relic & Coin Finder
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 21529
Re: Compass Relic & Coin Finder
Proszę:
http://www.mediaelettra.com/compassen.htm
Ale czy ta firma (Compass) jeszcze istnieje ? Jej strona domowa już od dawna jest martwa.To trochę podobna sytuacja jak z Troyem.Niby nie ma,ale gdzieś coś mozna kupić.....
Pozdrawiam,
Witek.
http://www.mediaelettra.com/compassen.htm
Ale czy ta firma (Compass) jeszcze istnieje ? Jej strona domowa już od dawna jest martwa.To trochę podobna sytuacja jak z Troyem.Niby nie ma,ale gdzieś coś mozna kupić.....
Pozdrawiam,
Witek.
- śr maja 14, 2008 8:44 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy Rutus
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 16091
Re: Nowy Rutus
Na pewno będzie gorąco !!!!
Nie mogę tylko zrozumieć tych ,którzy zamówili ten wykrywacz nie widząc go na oczy,nie mając w ręku i nie znając żadnej obiektywnej oceny .
Cóż....."błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli".
Pozdrawiam,
wicja1.
Nie mogę tylko zrozumieć tych ,którzy zamówili ten wykrywacz nie widząc go na oczy,nie mając w ręku i nie znając żadnej obiektywnej oceny .
Cóż....."błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli".
Pozdrawiam,
wicja1.
- sob kwie 26, 2008 6:45 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: na militarkę
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 11639
Re: na militarkę
Ja bym polecił Whitesa 6000 ProXl,chyba łapie najwięcej punktów które wymieniłeś.Za wyjątkiem VCO i regulacji głośności.Nie wiem tylko czy mojego ukochanego Whitesa kupi się jeszcze w dobrym stanie.Będzie ciężkawo.Podobno uniwersalny jest jeszcze X Terra-70.Ale tego sprzętu nie znam.
Statykiem ...
Statykiem ...
- wt kwie 22, 2008 3:33 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Naprawa sondy Tesoro Vaquero (sonda, kabel etc)
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 19626
Re: Naprawa sondy Tesoro Vaquero (sonda, kabel etc)
Ufff !!!
Hakerzy dali odetchnąć Proscanowi
Chyba są możliwe inne formy płatności.Ale to juz kwestia do uzgodnienia miedzy sprzedającym,tobą i Twoim bankiem.Z tego co wiem to można zapłacić przelewem w PLNach a bank przeliczy kurs i wyśle funty.
Dziś wystawiła się też taka ceweczka na All ...
Hakerzy dali odetchnąć Proscanowi
Chyba są możliwe inne formy płatności.Ale to juz kwestia do uzgodnienia miedzy sprzedającym,tobą i Twoim bankiem.Z tego co wiem to można zapłacić przelewem w PLNach a bank przeliczy kurs i wyśle funty.
Dziś wystawiła się też taka ceweczka na All ...
- ndz kwie 20, 2008 7:55 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Awaryjność nowych sond White's
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 12411
Awaryjność nowych sond White's
Witam,
Po przeczytaniu kilku wypowiedzi użytkowników wykrywaczy Whites z sondami nowego typu (tzw.krzyżaki) i po przeczytaniu tego co napisał Mrand w tym wątku:
m
jestem bardzo ciekaw Twojej Piotrze opinii w tym temacie.
Czy faktycznie nowe sondy to niewypał.A lepsze okazało się być wrogiem ...
Po przeczytaniu kilku wypowiedzi użytkowników wykrywaczy Whites z sondami nowego typu (tzw.krzyżaki) i po przeczytaniu tego co napisał Mrand w tym wątku:
m
jestem bardzo ciekaw Twojej Piotrze opinii w tym temacie.
Czy faktycznie nowe sondy to niewypał.A lepsze okazało się być wrogiem ...
- ndz kwie 20, 2008 5:17 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Naprawa sondy Tesoro Vaquero (sonda, kabel etc)
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 19626
Re: Naprawa sondy Tesoro Vaquero (sonda, kabel etc)
Proszę bardzo:
http://cgi.ebay.co.uk/TESORO-9-X-8-WEB- ... m153.l1262
Płatne "pay-palem".Ceweczka bedzie u Ciebie w domku w ciągu tygodnia.
Pozdrawiam,
wicja1.
http://cgi.ebay.co.uk/TESORO-9-X-8-WEB- ... m153.l1262
Płatne "pay-palem".Ceweczka bedzie u Ciebie w domku w ciągu tygodnia.
Pozdrawiam,
wicja1.
- czw kwie 17, 2008 5:26 am
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Prototyp Whites PI
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5923
Re: Prototyp Whites PI
To taki delikatny żart.Wykrywacz jest podobny do detektorów Meta-Max.A znając powyższą historię wydawało mi się to w przewrotny sposób zabawne.
Ot,historia zatoczyła koło
Pozdrawiam,
wicja1.
Ot,historia zatoczyła koło
Pozdrawiam,
wicja1.
- śr kwie 16, 2008 9:06 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Prototyp Whites PI
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5923
Re: Prototyp Whites PI
A czy Whites nie miał w latach 90-tych w ofercie PI o nazwie "150..coś tam ",cewka 40 cm ????
A patrząc na tą nowość..........Coż,Mrand powinien kogoś pozwać do sądu
Pozdrawiam,
wicja1.
A patrząc na tą nowość..........Coż,Mrand powinien kogoś pozwać do sądu
Pozdrawiam,
wicja1.
- czw mar 20, 2008 8:35 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: ANTICUS-coś dla archeo ;)
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6200
ANTICUS-coś dla archeo ;)
Pojawił się taki oto produkt firmy Armand:
http://www.allegro.pl/item332445608_now ... logow.html
Twórca tu zagląda,może dowiemy się czegoś więcej.
Mi osobiście wydaje się,że lepszym trafieniem byłby w tej obudowie solidny P.I.Takiego wykrywacza na rynku brakuje.A kiedyś w czasach "Rambo" był w ofercie.
Pozdrawiam,
wicja1.
http://www.allegro.pl/item332445608_now ... logow.html
Twórca tu zagląda,może dowiemy się czegoś więcej.
Mi osobiście wydaje się,że lepszym trafieniem byłby w tej obudowie solidny P.I.Takiego wykrywacza na rynku brakuje.A kiedyś w czasach "Rambo" był w ofercie.
Pozdrawiam,
wicja1.
- pn mar 17, 2008 9:35 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Tesoro Tejón prośba o rady...
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 8815
Re: Tesoro Tejón prośba o rady...
Ja miałem Tejona dość krótko,ale z tego co pamiętam to jest to dodany raczej nie osobny tor tylko osobny próg dyskryminacji.I w wiekszości przypadków ustawia się "alt" troszkę wyżej niż pierwszą dyskryminację (ktoś chyba pisał na ten temat na "O" ) Pozwala to weryfikować "wartość" sygnału ...