Mam taką cewkę od nowości i osłona zapina się na rantach cewki, żadnego silikonu czy kleju nigdy tam nie było.
Przy Twojej ewidentnie ktoś już kombinował.
Znaleziono 15 wyników
- sob gru 27, 2014 9:18 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Detech 13" ultimate coil .
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 5947
- sob gru 21, 2013 8:54 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Przejściówka/Adapter Tesoro
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 11109
Re: Wtyczka Tesoro
Znakomicie!
Dokładnie tego szukam.
Dziękuję
A jak można uszczelnić przed wodą złącze?
Są gotowe patenty, czy to już według własnej fantazji?
Dokładnie tego szukam.
Dziękuję
A jak można uszczelnić przed wodą złącze?
Są gotowe patenty, czy to już według własnej fantazji?
- sob gru 21, 2013 6:31 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Przejściówka/Adapter Tesoro
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 11109
Przejściówka/Adapter Tesoro
Witam,
mam pytanie odnośnie tesoro tejon.
Czy istnieje opcja wydłużenia przewodu sondy poprzez zrobienie tzw. przedłużki wtyczka-gniazdo?
Chciałbym przystosować sprzęt do szukania w wodzie tak aby można było puszkę z elektroniką nosić osobno a wysięgnik z sondą osobno.
Oryginalny przewód jest za ...
mam pytanie odnośnie tesoro tejon.
Czy istnieje opcja wydłużenia przewodu sondy poprzez zrobienie tzw. przedłużki wtyczka-gniazdo?
Chciałbym przystosować sprzęt do szukania w wodzie tak aby można było puszkę z elektroniką nosić osobno a wysięgnik z sondą osobno.
Oryginalny przewód jest za ...
- czw lis 11, 2010 7:45 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
- Odpowiedzi: 227
- Odsłony: 847419
Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Dziękuję za odpowiedz.
Nawiasem mówiąc - świetny pomysł zamieścić cykl testów różnych detektorów w jednej lekturze.
Pozdrawiam
Nawiasem mówiąc - świetny pomysł zamieścić cykl testów różnych detektorów w jednej lekturze.
Pozdrawiam
- czw lis 11, 2010 7:10 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
- Odpowiedzi: 227
- Odsłony: 847419
Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Panie Piotrze,
co do zakupu numerów archiwalnych Odkrywcy z cyklem testów wykrywaczy, to pytania kierować do Redakcji tamtejszego forum, czy Pan również się tym zajmuje?
co do zakupu numerów archiwalnych Odkrywcy z cyklem testów wykrywaczy, to pytania kierować do Redakcji tamtejszego forum, czy Pan również się tym zajmuje?
- śr paź 06, 2010 7:43 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Publikacje w magazynie Odkrywca nt wykrywaczy
- Odpowiedzi: 48
- Odsłony: 251567
Re: Publikacje w magazynie Odkrywca nt wykrywaczy
Ja ze swojej strony mogę udostępnić do testów Rutusa Solarisa
,
chyba że macie kogoś z tym sprzętem bliżej.
Pozdrawiam
chyba że macie kogoś z tym sprzętem bliżej.
Pozdrawiam
- czw maja 06, 2010 10:00 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 9164
Re: W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?
Dziekuję za cenne rady Panie Piotrze.
W weekend sprawdzę je w praktyce.
Zapewne jeszcze trochę wody w Wiśle upłynie zanim dobrze wyczuję ten sprzęt
W weekend sprawdzę je w praktyce.
Zapewne jeszcze trochę wody w Wiśle upłynie zanim dobrze wyczuję ten sprzęt
- czw maja 06, 2010 9:13 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 9164
Re: W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?
sprawdzenie tego samego niewielkiego kawałka poletka drugim wykrywaczem (jak mi sie zdawało niższej klasy) w trybie Dynamicznym z niewielką dyskryminacją
Pewnie wykrywacz miał większą częstotliwość, a dyskryminacja była ustawiona niżej niż w 6000.
Nie wiem na jakiej czestotliwości pracuje W ...
Pewnie wykrywacz miał większą częstotliwość, a dyskryminacja była ustawiona niżej niż w 6000.
Nie wiem na jakiej czestotliwości pracuje W ...
- czw maja 06, 2010 8:58 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 9164
Re: W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?
To trochę bez sensu, gdyż wskaźnik jest znacznie mniej czuły niż sygnał audio. Te najciekawsze rzeczy na tym polu, leżące głębiej nie spowodują ruchu wskaźnika.
No właśnie, a jak odróżnić głebszy maly kolor syganlizowany tylko torem akustycznym (bez wskazania miernika)
od stali która też da ...
No właśnie, a jak odróżnić głebszy maly kolor syganlizowany tylko torem akustycznym (bez wskazania miernika)
od stali która też da ...
- czw maja 06, 2010 8:09 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 9164
W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?
Witam,
Mam od niedawna W 6000 i mam problem z odpowiednim doborem trybu pracy w jednym konkretnym przypadku.
Chodzę po pewnym polu/nieużytku na którym jest ogromna ilość małych i średnich stalowych sygnałów, trochę żużlu (dającego sygnały!) i sporo śmieci kolorowych (wskazywanych w wiekszości na ...
Mam od niedawna W 6000 i mam problem z odpowiednim doborem trybu pracy w jednym konkretnym przypadku.
Chodzę po pewnym polu/nieużytku na którym jest ogromna ilość małych i średnich stalowych sygnałów, trochę żużlu (dającego sygnały!) i sporo śmieci kolorowych (wskazywanych w wiekszości na ...
- śr kwie 14, 2010 9:26 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: whites 6000di pro sl - 7,2v bateria
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5717
Re: whites 6000di pro sl - 7,2v bateria
no to chyba mam marnej jakości akumulatory.
15 minut wczesniej zaraz po włączeniu sprzętu test baterii pokazał 90 przez ponad poł minuty.
Dziekuję Panie Piotrze, oswajam się ze sprzętem.
15 minut wczesniej zaraz po włączeniu sprzętu test baterii pokazał 90 przez ponad poł minuty.
Dziekuję Panie Piotrze, oswajam się ze sprzętem.
- śr kwie 14, 2010 9:13 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: whites 6000di pro sl - 7,2v bateria
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5717
Re: whites 6000di pro sl - 7,2v bateria
Tak, jak pojawił się ten stan właczyłem test baterii i wskaznik pokazał wartość 35-40.
Po wymianie baterii wszystko wróciło do normy.
Czy to normalne zjawisko przy słabnących akumulatorach?
Po wymianie baterii wszystko wróciło do normy.
Czy to normalne zjawisko przy słabnących akumulatorach?
- śr kwie 14, 2010 8:10 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: whites 6000di pro sl - 7,2v bateria
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5717
Re: whites 6000di pro sl - 7,2v bateria
Mam pytanie w kwestii zasilania.
Czy to normalne zachowanie W6000, gdy przy spadku mocy akumulatorków do ok 40% detektor zaczyna sie rozstarjać (wzbudza sie i wskaznik zaczyna drgać niestabilnie)?
Kupiłem go zimą więc jeszcze nieduzo z nim chodziłem.
Czy to normalne zachowanie W6000, gdy przy spadku mocy akumulatorków do ok 40% detektor zaczyna sie rozstarjać (wzbudza sie i wskaznik zaczyna drgać niestabilnie)?
Kupiłem go zimą więc jeszcze nieduzo z nim chodziłem.
- pt lis 27, 2009 9:00 am
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Test White's 6000/5900 Di Pro SL w Odkrywcy
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4122
Re: Test White's 6000/5900 Di Pro SL w Odkrywcy
Dziękuję Proscan za uświadomienie.
Zrobię jak radzisz.
Zrobię jak radzisz.
- czw lis 26, 2009 9:04 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Test White's 6000/5900 Di Pro SL w Odkrywcy
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4122
Test White's 6000/5900 Di Pro SL w Odkrywcy
Witam,
czy posiada ktoś Odkrywcę 2009/05 ?
Chętnie przeczytałbym ten artykuł (Str. 40-44), może ktoś podesłałby skan na maila - byłbym wdzięczny.
czy posiada ktoś Odkrywcę 2009/05 ?
Chętnie przeczytałbym ten artykuł (Str. 40-44), może ktoś podesłałby skan na maila - byłbym wdzięczny.