Znaleziono 15 wyników

autor: Duch
sob gru 27, 2014 9:18 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Detech 13" ultimate coil .
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 5947

Re: Detech 13" ultimate coil .

Mam taką cewkę od nowości i osłona zapina się na rantach cewki, żadnego silikonu czy kleju nigdy tam nie było.
Przy Twojej ewidentnie ktoś już kombinował.
autor: Duch
sob gru 21, 2013 8:54 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Przejściówka/Adapter Tesoro
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 11109

Re: Wtyczka Tesoro

Znakomicie!
Dokładnie tego szukam.
Dziękuję :D

A jak można uszczelnić przed wodą złącze?
Są gotowe patenty, czy to już według własnej fantazji?
autor: Duch
sob gru 21, 2013 6:31 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Przejściówka/Adapter Tesoro
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 11109

Przejściówka/Adapter Tesoro

Witam,
mam pytanie odnośnie tesoro tejon.
Czy istnieje opcja wydłużenia przewodu sondy poprzez zrobienie tzw. przedłużki wtyczka-gniazdo?
Chciałbym przystosować sprzęt do szukania w wodzie tak aby można było puszkę z elektroniką nosić osobno a wysięgnik z sondą osobno.
Oryginalny przewód jest za ...
autor: Duch
czw lis 11, 2010 7:45 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 847419

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Dziękuję za odpowiedz.
Nawiasem mówiąc - świetny pomysł zamieścić cykl testów różnych detektorów w jednej lekturze. =D>
Pozdrawiam
autor: Duch
czw lis 11, 2010 7:10 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 847419

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Panie Piotrze,
co do zakupu numerów archiwalnych Odkrywcy z cyklem testów wykrywaczy, to pytania kierować do Redakcji tamtejszego forum, czy Pan również się tym zajmuje?
autor: Duch
śr paź 06, 2010 7:43 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Publikacje w magazynie Odkrywca nt wykrywaczy
Odpowiedzi: 48
Odsłony: 251567

Re: Publikacje w magazynie Odkrywca nt wykrywaczy

Ja ze swojej strony mogę udostępnić do testów Rutusa Solarisa :D ,
chyba że macie kogoś z tym sprzętem bliżej.
Pozdrawiam
autor: Duch
czw maja 06, 2010 10:00 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 9164

Re: W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?

Dziekuję za cenne rady Panie Piotrze.
W weekend sprawdzę je w praktyce.
Zapewne jeszcze trochę wody w Wiśle upłynie zanim dobrze wyczuję ten sprzęt :)
autor: Duch
czw maja 06, 2010 9:13 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 9164

Re: W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?

sprawdzenie tego samego niewielkiego kawałka poletka drugim wykrywaczem (jak mi sie zdawało niższej klasy) w trybie Dynamicznym z niewielką dyskryminacją

Pewnie wykrywacz miał większą częstotliwość, a dyskryminacja była ustawiona niżej niż w 6000.

Nie wiem na jakiej czestotliwości pracuje W ...
autor: Duch
czw maja 06, 2010 8:58 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 9164

Re: W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?

To trochę bez sensu, gdyż wskaźnik jest znacznie mniej czuły niż sygnał audio. Te najciekawsze rzeczy na tym polu, leżące głębiej nie spowodują ruchu wskaźnika.


No właśnie, a jak odróżnić głebszy maly kolor syganlizowany tylko torem akustycznym (bez wskazania miernika)
od stali która też da ...
autor: Duch
czw maja 06, 2010 8:09 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 9164

W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?

Witam,
Mam od niedawna W 6000 i mam problem z odpowiednim doborem trybu pracy w jednym konkretnym przypadku.
Chodzę po pewnym polu/nieużytku na którym jest ogromna ilość małych i średnich stalowych sygnałów, trochę żużlu (dającego sygnały!) i sporo śmieci kolorowych (wskazywanych w wiekszości na ...
autor: Duch
śr kwie 14, 2010 9:26 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: whites 6000di pro sl - 7,2v bateria
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5717

Re: whites 6000di pro sl - 7,2v bateria

no to chyba mam marnej jakości akumulatory.
15 minut wczesniej zaraz po włączeniu sprzętu test baterii pokazał 90 przez ponad poł minuty.
Dziekuję Panie Piotrze, oswajam się ze sprzętem.
autor: Duch
śr kwie 14, 2010 9:13 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: whites 6000di pro sl - 7,2v bateria
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5717

Re: whites 6000di pro sl - 7,2v bateria

Tak, jak pojawił się ten stan właczyłem test baterii i wskaznik pokazał wartość 35-40.
Po wymianie baterii wszystko wróciło do normy.
Czy to normalne zjawisko przy słabnących akumulatorach?
autor: Duch
śr kwie 14, 2010 8:10 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: whites 6000di pro sl - 7,2v bateria
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5717

Re: whites 6000di pro sl - 7,2v bateria

Mam pytanie w kwestii zasilania.
Czy to normalne zachowanie W6000, gdy przy spadku mocy akumulatorków do ok 40% detektor zaczyna sie rozstarjać (wzbudza sie i wskaznik zaczyna drgać niestabilnie)?
Kupiłem go zimą więc jeszcze nieduzo z nim chodziłem.
autor: Duch
pt lis 27, 2009 9:00 am
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Test White's 6000/5900 Di Pro SL w Odkrywcy
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4122

Re: Test White's 6000/5900 Di Pro SL w Odkrywcy

Dziękuję Proscan za uświadomienie.
Zrobię jak radzisz.
autor: Duch
czw lis 26, 2009 9:04 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Test White's 6000/5900 Di Pro SL w Odkrywcy
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4122

Test White's 6000/5900 Di Pro SL w Odkrywcy

Witam,
czy posiada ktoś Odkrywcę 2009/05 ?
Chętnie przeczytałbym ten artykuł (Str. 40-44), może ktoś podesłałby skan na maila - byłbym wdzięczny.