Znaleziono 16 wyników
- śr lis 19, 2014 10:41 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: co lepsze minelab x-terra 705 czy garrett atpro
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4541
Re: co lepsze minelab x-terra 705 czy garrett atpro
oba maja te same zasiegi jesli chodzi o glebokosc, mialem okazje to sprawdzic, mowiac oczywiscie o cewce 18,75 w minelabie a w garrecie standard, na plusie jest tylko at pro bo wodoszczelny ale w teresce mozna zmienic czestotliwosc za pomoca cewki i nie prawda jest mit ze cewka 3khz nie ciagnie monet
- sob mar 01, 2014 8:03 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: GTI naprawa- wymiana czesci
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 9124
Re: GTI naprawa- wymiana czesci
witam, nie chce zakladac nowego watku dlatego pisze tutaj otoz chcialbym wymienic zerdz dolna (ta z mocowaniem cewki) bo swoje juz przezyla i jest zluzyta , gdzie taka moge dostac?? oprocz vikinga ?? sa zamienniki?? a moze od innej marki detektorow pasowalaby do gti??
- śr sty 15, 2014 11:09 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Propointer Pinpointer garrett
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 12324
Re: Propointer Pinpointer garrett
dzięki za odp właśnie oto mi chodziło bo zaskoczyło mnie to ze taki Gwoźdz ma wplyw na to zeby poprawic zasieg tego urzadzenia
- śr sty 15, 2014 8:44 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Propointer Pinpointer garrett
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 12324
Re: Propointer Pinpointer garrett
witam, odswierzam , pytanie do proscana czy to na tym filmiku jest mozliwe??
https://www.youtube.com/watch?v=Ovm05q-9Pjk#t=177
https://www.youtube.com/watch?v=Ovm05q-9Pjk#t=177
- czw mar 28, 2013 8:23 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: GTI naprawa- wymiana czesci
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 9124
Re: GTI naprawa- wymiana czesci
odswiezam...
czy kolega historyk75 nadal posiada czesci do Gti??
potrzebuje zasobnik na baterie
czy kolega historyk75 nadal posiada czesci do Gti??
potrzebuje zasobnik na baterie
- czw sty 24, 2013 10:13 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Problem z sondą Garrett GTI 2500
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 42446
- śr sty 23, 2013 5:21 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Problem z sondą Garrett GTI 2500
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 42446
Re: GTI 2500 uszkodzona cewka
nie rozumiem ... widzę ze tu masz jakiś adres tylko ze jak chce go zobaczyć i wysłać wiadomość to wyskakuje mi okno do konfiguracji konta email w outlooku
teraz to już odbiegamy od tematu . to ten adres proscan@proscan.gliwice.pl??
- śr sty 23, 2013 5:01 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Problem z sondą Garrett GTI 2500
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 42446
Re: GTI 2500 uszkodzona cewka
to poproszę o jakiś adres do priva
- śr sty 23, 2013 10:34 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Problem z sondą Garrett GTI 2500
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 42446
Re: GTI 2500 uszkodzona cewka
zastanawiam się czy warto to byłoby naprawiać? , na zamiennik oczywiście bo wiem ze jest problem z takimi przewodami, a jaki to bylby ewentualnie koszt?
- śr sty 23, 2013 10:19 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Problem z sondą Garrett GTI 2500
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 42446
Re: GTI 2500 uszkodzona cewka
wywnioskowałem to po wcześniejszym użytkowaniu jej kiedy podczas podłączania miałem już takie sytuacje ze "warczala" ale jak juz mówiłem kilkukrotne poruszenie przewodem i było ok czyli wina w 100proc jest w przewodzie
- śr sty 23, 2013 10:06 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Problem z sondą Garrett GTI 2500
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 42446
Re: GTI 2500 uszkodzona cewka
usterka zlokalizowana
jednak kupiłem ta z Allezlo i jest dobra, teraz pytanie do Proscana czy w starej jest możliwa wymiana przewodu??
- wt sty 15, 2013 11:01 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: czego to ludziska nie przysyłają...
- Odpowiedzi: 71
- Odsłony: 324499
Re: czego to ludziska nie przysyłają...
ludzka wyobraźnia nie zna granic
to jest chyba najciekawszy dział na tym forum pod względem pomysłowości i kombinatoryki 
- wt sty 15, 2013 6:35 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Problem z sondą Garrett GTI 2500
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 42446
Re: GTI 2500 uszkodzona cewka
ok. dzięki za info
- wt sty 15, 2013 6:32 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: AT pro czy Teknetics G2
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 5545
AT pro czy Teknetics G2
witam ,
który z tych sprzętów warto byłoby kupić??
pozdrawiam
który z tych sprzętów warto byłoby kupić??
pozdrawiam
- pt sty 11, 2013 8:54 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Problem z sondą Garrett GTI 2500
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 42446
Re: GTI 2500 uszkodzona cewka
dzięki za odp, zawsze używałem jej z osłona wiec jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne nie wchodzą w grę,
po 1 spr inne baterie
po 2 spr to na innej cewce
po 3 będę pisał co dalej i czy problem ustąpi,
jeszcze raz dzięki za szybka odpowiedz
po 1 spr inne baterie
po 2 spr to na innej cewce
po 3 będę pisał co dalej i czy problem ustąpi,
jeszcze raz dzięki za szybka odpowiedz