Znaleziono 6 wyników

autor: Michał_R
czw wrz 13, 2007 5:36 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Whites Eagle Spectrum czy Quantum XT ?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4843

Re: Whites Eagle Spectrum czy Quantum XT ?

Tross pisze: Wiem są jeszcze z Whitesa legendarne modele 5900/6000 ale na nie to już ciężko trafić.... #-o



Naprawdę warto poczekać te parę tygodni, az pojawi się jakiś na sprzedaż, super sprzęt ;)
autor: Michał_R
wt cze 19, 2007 8:32 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: XLT czy Xterra 70
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5613

Re: XLT czy Xterra 70

Ja zamienilem x-70 na XLT-e i byl to moim zdaniem wybor w 100% sluszny ;)
autor: Michał_R
czw mar 08, 2007 5:16 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: White's 5900\6000Di pro sl vs. sovereign elite
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4465

White's 5900\6000Di pro sl vs. sovereign elite

Witam

Mam pytanie jak wypada sovereign elite w porównaniu z 5900/6000 di pro sl?? tzn. w którym lepsza dyskryminacja i zasięgi??
Chodzi mi o poszukiwanie monet. O uniwersalnosci i ergonomi już wiem ;)


pzdr.
autor: Michał_R
pt mar 02, 2007 9:35 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Wykrywacz na kolorowa wojenke i drobnice do 800-900zł
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 11236

Re: Wykrywacz na kolorowa wojenke i drobnice do 800-900zł

o ten dodatkowy potecjometr i hebelek też się pytałem, ale koleś twierdził ze wykrywacz jest "niekombinowany" i wszystko jest oryginalne :P
autor: Michał_R
pt mar 02, 2007 5:35 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Wykrywacz na kolorowa wojenke i drobnice do 800-900zł
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 11236

Re: Wykrywacz na kolorowa wojenke i drobnice do 800-900zł

Niedawno ktoś kupił na aledrogo 5900 za ok. 1200zł. O ile elektronika dobra, to nie przepłacił.


Cos dziwny był ten 5900 , na jednej fotce kabel przy cewce czarny na drugiej przy puszce szary Koleś upierał się że sie nie zna a na dodatkowe fotki sie nie doczekałem

Nazbieraj kasy i kup ...
autor: Michał_R
pn paź 30, 2006 10:47 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Pytanko o części do W5900
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4788

Pytanko o części do W5900

Witam!
Potrzebował bym ze dwa podłokietniki i tą gąbkę przyklejaną pod spodem miernika, znalazły by sie te części
A i mam jeszcze jedno pytanko jakiś czas temu zauważyłem że łącznie tego węglowego odcinka sztycy z tą wygietą aluminiową częscią stelaża jest mocno wytarte i przez to mało sztywne ...