Ok. - dziękuję , odezwe się .
Pozdrawiam
Znaleziono 19 wyników
- śr cze 03, 2015 3:29 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Garrett GTP 1350
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 62593
- śr cze 03, 2015 2:48 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Garrett GTP 1350
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 62593
Re: Garrett GTP 1350
Chyba ze przez pojęcie "resetuje się" rozumie Pan wyłączanie się detektora.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie - tak jak pisałem wcześniej (pyka lub warczy - tak jak by było pod cewką ogromne żelastwo)
A kiedy cewkę skieruje do ...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie - tak jak pisałem wcześniej (pyka lub warczy - tak jak by było pod cewką ogromne żelastwo)
A kiedy cewkę skieruje do ...
- śr cze 03, 2015 1:26 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Garrett GTP 1350
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 62593
Re: Garrett GTP 1350
Pod elektroniką w tej złamanej rurce jest jakiś przewód / rurka jest połączona dwiema śrubkami / czy tam może być przetarta izolacja i tworzy się ruchome zwarcie.
- śr cze 03, 2015 12:22 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Garrett GTP 1350
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 62593
Re: Garrett GTP 1350
Nic nie robiłem.
- śr cze 03, 2015 11:47 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Garrett GTP 1350
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 62593
Re: Garrett GTP 1350
Witam
I znowu mam problem z moim garetem
Proszę o pomoc
Po włączeniu wykrywacza zaczyna wydawać dzwięki takie - pyk pyk pyk pyk lub warczy i resetuje się do nastaw fabrycznych
Podejrzewam że jest to związane z tą płytką w elektronice( miejsce pokazane na fotkach wyżej lub zwarcie na kablu w tej ...
I znowu mam problem z moim garetem
Proszę o pomoc
Po włączeniu wykrywacza zaczyna wydawać dzwięki takie - pyk pyk pyk pyk lub warczy i resetuje się do nastaw fabrycznych
Podejrzewam że jest to związane z tą płytką w elektronice( miejsce pokazane na fotkach wyżej lub zwarcie na kablu w tej ...
- czw sty 15, 2015 10:43 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Garrett GTP 1350
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 62593
Re: Garrett GTP 1350
Witam
Zapytam jeszcze o te podkładki gumowe na śrubę łączącą cewę ze sztycą
te podkładki do środka czy na zewnątrz?
Pozdrawiam
felek125
Zapytam jeszcze o te podkładki gumowe na śrubę łączącą cewę ze sztycą
te podkładki do środka czy na zewnątrz?
Pozdrawiam
felek125
- śr sty 14, 2015 4:17 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Garrett GTP 1350
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 62593
Re: Garrett GTP 1350
Wykrywacz wrócił
JEST SUPER - jestem bardzo zadowolony
Bardzo dziękuję
i chciałem go od razu wypróbować

w sumie 60 łusek mausera / 4 łódki mauser dwa pociski / 2 guziki / 2 monety i kilkadziesiąt różnych śmieci.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
felek125
JEST SUPER - jestem bardzo zadowolony
Bardzo dziękuję
i chciałem go od razu wypróbować

w sumie 60 łusek mausera / 4 łódki mauser dwa pociski / 2 guziki / 2 monety i kilkadziesiąt różnych śmieci.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
felek125
- wt sty 06, 2015 7:37 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Garrett GTP 1350
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 62593
Re: Garrett GTP 1350
Witam
Dziękuję za wiadomość
śrubę jak najbardziej chcę a nawet dwie.
Pozdrawiam
Dziękuję za wiadomość
śrubę jak najbardziej chcę a nawet dwie.
Pozdrawiam
- pt sty 02, 2015 5:59 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Garrett GTP 1350
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 62593
Re: Garrett GTP 1350
Bardzo dziękuję za wiadomość.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
- pn gru 29, 2014 2:55 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Garrett GTP 1350
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 62593
Re: Garrett GTP 1350
Witam
Wykrywacz dzisiaj wysłałem
http://vpx.pl/i/2014/12/29/DSC03070.jpg
w paczce jest wypełnione zgłoszenie i nowe akumulatorki
co do cewki to oceni Pan sam czy ta się nadaje czy trzeba kupić nową
I pytanie - czy macie nowe cewki do tego typu urządzenia ?
http://vpx.pl/i/2014/12/29/DSC03068 ...
Wykrywacz dzisiaj wysłałem
http://vpx.pl/i/2014/12/29/DSC03070.jpg
w paczce jest wypełnione zgłoszenie i nowe akumulatorki
co do cewki to oceni Pan sam czy ta się nadaje czy trzeba kupić nową
I pytanie - czy macie nowe cewki do tego typu urządzenia ?
http://vpx.pl/i/2014/12/29/DSC03068 ...
- pn gru 15, 2014 8:47 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Ładowarka do paluszków
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 11357
Re: Ładowarka do paluszków
Dziekuję bardzo
Myślę że innym użytkownikom też sie to przyda.
Pozdrawiam
Myślę że innym użytkownikom też sie to przyda.
Pozdrawiam
- pn gru 15, 2014 11:51 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Garrett GTP 1350
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 62593
Re: Garrett GTP 1350
Ok.
Jeszcze zapomniałem wspomnieć o cewce
kabel przy samej cewce jest zaizolowany / nie pamiętam czy tam jest tylko pęknięta izolacja kabla czy coś więcej
http://vpx.pl/i/2014/12/15/DSC02810.jpg
http://vpx.pl/i/2014/12/15/DSC02808.jpg
I druga cewka mniejsza podgląd(czy da się ją naprawić czy ...
Jeszcze zapomniałem wspomnieć o cewce
kabel przy samej cewce jest zaizolowany / nie pamiętam czy tam jest tylko pęknięta izolacja kabla czy coś więcej
http://vpx.pl/i/2014/12/15/DSC02810.jpg
http://vpx.pl/i/2014/12/15/DSC02808.jpg
I druga cewka mniejsza podgląd(czy da się ją naprawić czy ...
- ndz gru 14, 2014 9:57 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Ładowarka do paluszków
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 11357
Ładowarka do paluszków
Witam
Jeszcze dwa pytania odnośnie ładowania akumulatorków
1)Jeżeli wstawimy wieczorem akumulatorki do ładowania / w nocy zmienią się diody z koloru czerwonego na zielone czyli naładowane a one dalej do rana będą pod napięciem / czy to im szkodzi ?
2)Po naładowaniu wyciągamy wtyczkę z sieci i ...
Jeszcze dwa pytania odnośnie ładowania akumulatorków
1)Jeżeli wstawimy wieczorem akumulatorki do ładowania / w nocy zmienią się diody z koloru czerwonego na zielone czyli naładowane a one dalej do rana będą pod napięciem / czy to im szkodzi ?
2)Po naładowaniu wyciągamy wtyczkę z sieci i ...
- czw gru 11, 2014 4:12 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Garrett GTP 1350
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 62593
Re: Garrett GTP 1350
Ok. dziękuję
Pozdrawiam
Pozdrawiam
- czw gru 11, 2014 4:00 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Garrett GTP 1350
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 62593
Re: Garrett GTP 1350
Dzieki za szybką odpowiedź
Nie wiem jak jest na słuchawkach- chodzę bez nich
nastawy
--------------------
siła głosu - na ful
zasięk - na ful
dyskryminacja - na zero
Tak jak pan napisał z wymianą rurki się wstrzymamy - tylko ciekawe czy ten kabel w środku (zasilający nie jest przetarty)
Co do ...
Nie wiem jak jest na słuchawkach- chodzę bez nich
nastawy
--------------------
siła głosu - na ful
zasięk - na ful
dyskryminacja - na zero
Tak jak pan napisał z wymianą rurki się wstrzymamy - tylko ciekawe czy ten kabel w środku (zasilający nie jest przetarty)
Co do ...