Znaleziono 21 wyników

autor: virus_23
śr lip 06, 2011 4:16 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Armand Penetrator 2
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 30101

Re: Armand Penetrator 2

ARMAND STRAŻAK. Tak, wykrywacz ten nie ma dyskryminacji, ta opcja trybów dla tego zastosowania została wybrana celowo, aby dyskryminacja nie pominęła żadnego przedmiotu metalowego.


Co umożliwia posprzątanie najblizszej okolicy z zalegających polmosów i jest szansa na jakąś monetę . Wspaniała ...
autor: virus_23
wt lip 05, 2011 9:06 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Armand Penetrator 2
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 30101

Re: Armand Penetrator 2

Ominiecie czy znalezienie , wszystko sprowadza się do wykrycia. Nie wyobrażam sobie szukac wykrywaczem o zasięgu 15 cm kabla na zasadzie odkrywek archeologicznych . Pomijając już fakt ze geodeta nie ma potrzeby odkopywać żadnych kabli. Wytycza miejsce wykonawcy . Ewentualnie nanosi na mape kabel ...
autor: virus_23
wt lip 05, 2011 3:28 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Armand Penetrator 2
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 30101

Re: Armand Penetrator 2

Kolory od biedy mogą być. Choć zwolennikiem nie jestem, ale, po co na siłę udowadniać ze te wykrywacze maja unikalne właścicości, dedykowane dla tych zawodów..
Nadal nie wiem i ciężko mi się domyśleć, po co geodecie lokalizować zbrojenie w betonie. Po co szukać kabla w wykopie, skoro już padła ...
autor: virus_23
pn lip 04, 2011 8:43 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Armand Penetrator 2
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 30101

Re: Armand Penetrator 2

Wykrywacz metali Armand Strażak służy jako wyposażenie dla straży pożarnej w akcjach gaśniczych i ratownictwa technicznego.


Jego głównym zastosowaniem jest odnajdywanie zasuw, zaworów gazowych i gniazd hydrantów ukrytych pod warstwą śniegu lub zasypanych ziemią, śmieciami, gruzem itp. Często ...
autor: virus_23
pn lip 04, 2011 8:32 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Armand Penetrator 2
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 30101

Re: Armand Penetrator 2

Wykrywacz metali Armand Geodeta przeznaczony jest do lokalizacji metalowych znaczników pozostawionych przez służby geodezyjne w gruncie.


Jak również do lokalizacji infrastruktury technicznej umieszczonej w gruncie np. zawory, zasuwy, gniazda hydrantów, metalowe ciągi liniowe - rury, kable ...
autor: virus_23
ndz lip 03, 2011 2:03 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Rutus Optima
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 13666

Re: Rutus Optima

Ale po co jakieś kooperacje, dla samego stelażu. Wygląd to drugorzędna sprawa , przyjanmiej dla mnie. Najważniejsze jest co ten wykrywacz potrafi. Chcielibyscie płacić dodatkowe 100 zł dla penelektronikowych stelażów ?

Niestety przegladając fora nie znalazłem nawet air testów ..
Przydałby się ...
autor: virus_23
ndz maja 29, 2011 5:19 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: TF 900 masakryczne strojenie
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5944

Re: TF 900 masakryczne strojenie

Zapomnij tez o włączonym telefonie. Nie wiem jak TF'y, ale TM'a stroi się wg. instrukcji podnosząc wykrywacz ku górze. Po takiej operacji jest nie wrazliwy na zmiane wysokości cewk w żadnym kierunku. Daje sygnał tylko nad metalem.
autor: virus_23
wt mar 01, 2011 4:31 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Discovery TF-900 / TF-1200
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6581

Re: Discovery TF-900 / TF-1200

niestety dysponuję tylko informacją od tego sprzedawcy:

the discovery is out of business they do not make tfs any longer



Dla mnie jest to niepowetowana strata :?
autor: virus_23
wt mar 01, 2011 2:42 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Discovery TF-900 / TF-1200
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6581

Re: Discovery TF-900 / TF-1200

Discovery Electronics przestało istnieć . Tak wiec nowe TF-y nie sa juz dostepne nigdzie. Jedyna opcja to juz tylko uzywki z drugiej ręki.
autor: virus_23
wt mar 01, 2011 2:22 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Discovery TF-900 / TF-1200
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6581

Re: Discovery TF-900 / TF-1200

Niestety... rozmawiałem ze sprzedawcą . Zapasy sie juz wyczerpały. Z tego co pisano na forach to sprzedawał nawet z wysyłka darmową ( oczywiscie na terenie stanów)
autor: virus_23
wt mar 01, 2011 12:14 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Discovery TF-900 / TF-1200
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6581

Re: Discovery TF-900 / TF-1200

ok. dzięki za odp.
Żałuje tylko że nie zainteresowałem się tematem 3 m-ce temu, kiedy to nowiuśkie TF-y były wyprzedawane za 500$ :smt022
autor: virus_23
pn lut 28, 2011 4:49 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Discovery TF-900 / TF-1200
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6581

Discovery TF-900 / TF-1200

Witam!
Czy ktoś miał w ręce ten nowszy model?. Niestety nie mogę nigdzie znaleźć opisu co zostało poprawione/zmienione. Udało mi się wyszukać ofertę niemieckiego sklepu internetowego , ale tam posłużono się zdjęciem wcześniejszego modelu a opis rzekomego TF-1200 niczym się nie różni od TF900 .

Z ...
autor: virus_23
czw paź 21, 2010 9:39 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Tryb mixed mode w XLT - pytania
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 5616

Tryb mixed mode w XLT - pytania

Witam!
Pytanie byc może ignoranta. ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi.

Jeżeli mamy taką sytuacje że jest sygnał tylko ze statyka. To jak wyodrębnić przypadek gdy:

-sygnał jest łapany przez statyk (dynamik jest już za płytki, nie daje rady ) – warto kopać
-sygnał jest łapany przez ...
autor: virus_23
pn mar 22, 2010 11:20 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Demontaż osłony cewki w Whites DFX
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 4634

Re: Demontaż osłony cewki w Whites DFX

Witam!
No własnie jak to jest z myciem ciepła wodą ?
Zawsze staram się opłukiwać sondę wodą o temp. pokojowej żeby nie narazać na gwałtowne zmiany temp.
Czy myciem w gorącej wodzie mozna sobie załatwić cewkę ?
autor: virus_23
ndz lut 21, 2010 1:03 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Wykrywacz podwodny Fisher 1280 X Aquanaut & Fisher cz-20
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 6310

Re: Wykrywacz podwodny Fisher 1280 X Aquanaut & Fisher cz-20

ok, dzieki ogromne za wskazówki :D