ARMAND STRAŻAK. Tak, wykrywacz ten nie ma dyskryminacji, ta opcja trybów dla tego zastosowania została wybrana celowo, aby dyskryminacja nie pominęła żadnego przedmiotu metalowego.
Co umożliwia posprzątanie najblizszej okolicy z zalegających polmosów i jest szansa na jakąś monetę . Wspaniała ...
Znaleziono 21 wyników
- śr lip 06, 2011 4:16 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Armand Penetrator 2
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 30101
- wt lip 05, 2011 9:06 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Armand Penetrator 2
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 30101
Re: Armand Penetrator 2
Ominiecie czy znalezienie , wszystko sprowadza się do wykrycia. Nie wyobrażam sobie szukac wykrywaczem o zasięgu 15 cm kabla na zasadzie odkrywek archeologicznych . Pomijając już fakt ze geodeta nie ma potrzeby odkopywać żadnych kabli. Wytycza miejsce wykonawcy . Ewentualnie nanosi na mape kabel ...
- wt lip 05, 2011 3:28 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Armand Penetrator 2
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 30101
Re: Armand Penetrator 2
Kolory od biedy mogą być. Choć zwolennikiem nie jestem, ale, po co na siłę udowadniać ze te wykrywacze maja unikalne właścicości, dedykowane dla tych zawodów..
Nadal nie wiem i ciężko mi się domyśleć, po co geodecie lokalizować zbrojenie w betonie. Po co szukać kabla w wykopie, skoro już padła ...
Nadal nie wiem i ciężko mi się domyśleć, po co geodecie lokalizować zbrojenie w betonie. Po co szukać kabla w wykopie, skoro już padła ...
- pn lip 04, 2011 8:43 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Armand Penetrator 2
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 30101
Re: Armand Penetrator 2
Wykrywacz metali Armand Strażak służy jako wyposażenie dla straży pożarnej w akcjach gaśniczych i ratownictwa technicznego.
Jego głównym zastosowaniem jest odnajdywanie zasuw, zaworów gazowych i gniazd hydrantów ukrytych pod warstwą śniegu lub zasypanych ziemią, śmieciami, gruzem itp. Często ...
Jego głównym zastosowaniem jest odnajdywanie zasuw, zaworów gazowych i gniazd hydrantów ukrytych pod warstwą śniegu lub zasypanych ziemią, śmieciami, gruzem itp. Często ...
- pn lip 04, 2011 8:32 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Armand Penetrator 2
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 30101
Re: Armand Penetrator 2
Wykrywacz metali Armand Geodeta przeznaczony jest do lokalizacji metalowych znaczników pozostawionych przez służby geodezyjne w gruncie.
Jak również do lokalizacji infrastruktury technicznej umieszczonej w gruncie np. zawory, zasuwy, gniazda hydrantów, metalowe ciągi liniowe - rury, kable ...
Jak również do lokalizacji infrastruktury technicznej umieszczonej w gruncie np. zawory, zasuwy, gniazda hydrantów, metalowe ciągi liniowe - rury, kable ...
- ndz lip 03, 2011 2:03 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Rutus Optima
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 13666
Re: Rutus Optima
Ale po co jakieś kooperacje, dla samego stelażu. Wygląd to drugorzędna sprawa , przyjanmiej dla mnie. Najważniejsze jest co ten wykrywacz potrafi. Chcielibyscie płacić dodatkowe 100 zł dla penelektronikowych stelażów ?
Niestety przegladając fora nie znalazłem nawet air testów ..
Przydałby się ...
Niestety przegladając fora nie znalazłem nawet air testów ..
Przydałby się ...
- ndz maja 29, 2011 5:19 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: TF 900 masakryczne strojenie
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5944
Re: TF 900 masakryczne strojenie
Zapomnij tez o włączonym telefonie. Nie wiem jak TF'y, ale TM'a stroi się wg. instrukcji podnosząc wykrywacz ku górze. Po takiej operacji jest nie wrazliwy na zmiane wysokości cewk w żadnym kierunku. Daje sygnał tylko nad metalem.
- wt mar 01, 2011 4:31 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Discovery TF-900 / TF-1200
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 6581
Re: Discovery TF-900 / TF-1200
niestety dysponuję tylko informacją od tego sprzedawcy:
Dla mnie jest to niepowetowana strata
the discovery is out of business they do not make tfs any longer
Dla mnie jest to niepowetowana strata
- wt mar 01, 2011 2:42 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Discovery TF-900 / TF-1200
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 6581
Re: Discovery TF-900 / TF-1200
Discovery Electronics przestało istnieć . Tak wiec nowe TF-y nie sa juz dostepne nigdzie. Jedyna opcja to juz tylko uzywki z drugiej ręki.
- wt mar 01, 2011 2:22 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Discovery TF-900 / TF-1200
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 6581
Re: Discovery TF-900 / TF-1200
Niestety... rozmawiałem ze sprzedawcą . Zapasy sie juz wyczerpały. Z tego co pisano na forach to sprzedawał nawet z wysyłka darmową ( oczywiscie na terenie stanów)
- wt mar 01, 2011 12:14 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Discovery TF-900 / TF-1200
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 6581
Re: Discovery TF-900 / TF-1200
ok. dzięki za odp.
Żałuje tylko że nie zainteresowałem się tematem 3 m-ce temu, kiedy to nowiuśkie TF-y były wyprzedawane za 500$
Żałuje tylko że nie zainteresowałem się tematem 3 m-ce temu, kiedy to nowiuśkie TF-y były wyprzedawane za 500$

- pn lut 28, 2011 4:49 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Discovery TF-900 / TF-1200
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 6581
Discovery TF-900 / TF-1200
Witam!
Czy ktoś miał w ręce ten nowszy model?. Niestety nie mogę nigdzie znaleźć opisu co zostało poprawione/zmienione. Udało mi się wyszukać ofertę niemieckiego sklepu internetowego , ale tam posłużono się zdjęciem wcześniejszego modelu a opis rzekomego TF-1200 niczym się nie różni od TF900 .
Z ...
Czy ktoś miał w ręce ten nowszy model?. Niestety nie mogę nigdzie znaleźć opisu co zostało poprawione/zmienione. Udało mi się wyszukać ofertę niemieckiego sklepu internetowego , ale tam posłużono się zdjęciem wcześniejszego modelu a opis rzekomego TF-1200 niczym się nie różni od TF900 .
Z ...
- czw paź 21, 2010 9:39 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Tryb mixed mode w XLT - pytania
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 5616
Tryb mixed mode w XLT - pytania
Witam!
Pytanie byc może ignoranta. ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi.
Jeżeli mamy taką sytuacje że jest sygnał tylko ze statyka. To jak wyodrębnić przypadek gdy:
-sygnał jest łapany przez statyk (dynamik jest już za płytki, nie daje rady ) – warto kopać
-sygnał jest łapany przez ...
Pytanie byc może ignoranta. ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi.
Jeżeli mamy taką sytuacje że jest sygnał tylko ze statyka. To jak wyodrębnić przypadek gdy:
-sygnał jest łapany przez statyk (dynamik jest już za płytki, nie daje rady ) – warto kopać
-sygnał jest łapany przez ...
- pn mar 22, 2010 11:20 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Demontaż osłony cewki w Whites DFX
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 4634
Re: Demontaż osłony cewki w Whites DFX
Witam!
No własnie jak to jest z myciem ciepła wodą ?
Zawsze staram się opłukiwać sondę wodą o temp. pokojowej żeby nie narazać na gwałtowne zmiany temp.
Czy myciem w gorącej wodzie mozna sobie załatwić cewkę ?
No własnie jak to jest z myciem ciepła wodą ?
Zawsze staram się opłukiwać sondę wodą o temp. pokojowej żeby nie narazać na gwałtowne zmiany temp.
Czy myciem w gorącej wodzie mozna sobie załatwić cewkę ?
- ndz lut 21, 2010 1:03 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Wykrywacz podwodny Fisher 1280 X Aquanaut & Fisher cz-20
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 6310
Re: Wykrywacz podwodny Fisher 1280 X Aquanaut & Fisher cz-20
ok, dzieki ogromne za wskazówki 