Znaleziono 482 wyniki
- ndz sty 07, 2024 10:53 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Re: Naprawa sondy Minelab FBS PRO COIL
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 1715952
Re: Naprawa sondy Minelab
Dzień dobry, chciałem zapytać czy jest możliwość naprawy cewki z wykrywacza Minelab, i jak wygląda taka naprawa tzn. czy sprawdzacie czy jest opcja naprawy itp. I jakie koszty ewentualnie, wysyłka. Dziękuję i pozdrawiam
- czw gru 28, 2023 12:02 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Problemy z Garrett'em AT PRO
- Odpowiedzi: 40
- Odsłony: 90133
Re: Problemy z Garrett'em AT PRO
Witam mam problem z zasięgiem wykrywacza nie mam pojęcia jaka może byc przyczyna spotkaliscie sie z czymś takim ?
zakupiłem nową cewkę .
zakupiłem nową cewkę .
- ndz sty 22, 2023 5:00 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Pacjent - Sovereign GT
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 10969
Re: Pacjent - Sovereign GT sygnał ciągły
Witam serdecznie mam pytanie po wymianie cewki tak zwanej saperki wykrywacz cały czas piszczy nie da go się ustawić. mam pytanie Jak wygląda naprawa i czy jest możliwość skonfigurowania nowej cewki.
Dziękuję i proszę o odpowiedź.
Dziękuję i proszę o odpowiedź.
- czw lip 28, 2022 9:40 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Sonda Garrett APEX Viper
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 6244
Sonda Garrett APEX Viper
Mam i wczoraj przez nie ostrości wyrwałem wtyczke i mam pytanie czy jest jakiś schemat jak przylutować przewody. Z góry dziękuję za Pomoc.
Jest tam 5 kabli 2 czarne 2 białe i 1 zielony.
Czarne się trzymaja a białe i zielony jest oderwany. Chciałem zapytać czy jest różnica do jakiego pinu ...
Jest tam 5 kabli 2 czarne 2 białe i 1 zielony.
Czarne się trzymaja a białe i zielony jest oderwany. Chciałem zapytać czy jest różnica do jakiego pinu ...
- pn lut 07, 2022 10:12 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Kabel XP Gold Max Gmaxx Adventis ADX
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 8170
Kabel XP Gold Max Gmaxx Adventis ADX
Witam.
Mam pytanie natury technicznej, dotyczące GMP.
Bardzo irytuje mnie długość kabla od cewki do elektroniki.
Przez to, że jest on taki długi, jest bardzo gęsto okręcony o sztycę, przez co, przez kilka lat używania bardzo mi popękała ta wierzchnia otulina/osłona przewodów, którą staram się ...
Mam pytanie natury technicznej, dotyczące GMP.
Bardzo irytuje mnie długość kabla od cewki do elektroniki.
Przez to, że jest on taki długi, jest bardzo gęsto okręcony o sztycę, przez co, przez kilka lat używania bardzo mi popękała ta wierzchnia otulina/osłona przewodów, którą staram się ...
- pt lis 12, 2021 3:26 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Garrett Propointer AT
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 9119
Re: Garrett Propointer AT
Faktycznie, teraz sprawidzilem – pipczenie włącza się po 5 minutach bezczynności. Ale później, nawet gdy nim ruszę i coś złapie – nadal co chwilę popiskuje, mimo ze już jest używany. Pomaga tylko ponowne włączenie.
Tak to ma działać?
Do tej pory zawsze używałem PP w trybie dziwekowym i pewnie mi to ...
Tak to ma działać?
Do tej pory zawsze używałem PP w trybie dziwekowym i pewnie mi to ...
- pt lis 12, 2021 3:23 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Garrett Propointer AT
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 9119
Garrett Propointer AT
Dzień dobry
Mam pinpointera Garreta – oryginał, nie podróba.
Latem go nie używałem, teraz od kilku tygodni jest „w służbie”.
Ale jest problem – pomimo ustawienia na wibracje , co jakiś czas odzywa się dwukrotny pisk . Zgodnie z instrukcją jet to alarm słabej baterii.
Fakt, była stara, wymieniłem na ...
Mam pinpointera Garreta – oryginał, nie podróba.
Latem go nie używałem, teraz od kilku tygodni jest „w służbie”.
Ale jest problem – pomimo ustawienia na wibracje , co jakiś czas odzywa się dwukrotny pisk . Zgodnie z instrukcją jet to alarm słabej baterii.
Fakt, była stara, wymieniłem na ...
- ndz mar 22, 2020 9:38 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Ładowarka VELOX ONE
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 7105
Ładowarka VELOX ONE
Witam pana ja w sprawie zapytaniem dotyczącej ładowarki do VELOX ONE , nie mam i nie wiem z kont taką wziąć - może pan mi coś pomoże ? mam akumulator do niego nie ma czym załadować i jeszcze potrzebuję zasobnik na baterie do Velox - może być od makro CF77 .
- czw mar 21, 2019 7:30 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: minelab quattro
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 10239
Re: minelab quattro
Witam serdecznie . Posiadam wykrywacz minelab quattro , który pobiera zbyt dużo energii .
Przy pracy ok 200mA/min , a również kradnie ją gdy jest wyłączony . Mianowicie chciałem zapytać czy naprawiacie ten model i czy mógłbym wysłać go do naprawy ? Pozdrawiam
Przy pracy ok 200mA/min , a również kradnie ją gdy jest wyłączony . Mianowicie chciałem zapytać czy naprawiacie ten model i czy mógłbym wysłać go do naprawy ? Pozdrawiam
- śr sty 30, 2019 11:05 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Wykrywacz Fortuna PRO
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 9653
Wykrywacz Fortuna PRO
Jestem posiadaczem FORTUNY PRO od niedawna i niewiem, czy FORTUNY już tak mają, czy mam wadliwa cewke. Otóż
cewka "widzi" nie tylko metale pod sobą ale i obok. Jest to bardzo uciążliwe ponieważ trudno namierzyć fanta.
Jeśli to możliwe to prosiłbym o poradę w
tej sprawie. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
cewka "widzi" nie tylko metale pod sobą ale i obok. Jest to bardzo uciążliwe ponieważ trudno namierzyć fanta.
Jeśli to możliwe to prosiłbym o poradę w
tej sprawie. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
- śr gru 05, 2018 12:48 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Przejściówka do sond "nowy Fisher" - "stary Fisher" F2/F4
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 58322
Re: Przejściówka do sond "nowy Fisher" - "stary Fisher" F2/F
Witam
Chciałbym zamówić przejściówkę do Fishera F2 wtyk przykręcany od cewki . Mam cewkę od Fishera 4 ale stary wtyk wciskany i chciałem ją zamontować w F2 gdzie wtyk mam przykręcany . Na waszej stronie znalazłem tego typu przejściówkę jak na foto, Czy bedzie pasować jak tak to zamawiam i proszę o ...
Chciałbym zamówić przejściówkę do Fishera F2 wtyk przykręcany od cewki . Mam cewkę od Fishera 4 ale stary wtyk wciskany i chciałem ją zamontować w F2 gdzie wtyk mam przykręcany . Na waszej stronie znalazłem tego typu przejściówkę jak na foto, Czy bedzie pasować jak tak to zamawiam i proszę o ...
- pt cze 29, 2018 5:43 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Panel czołowy Fisher F5
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 9104
Re: Panel czołowy Fisher F5
Witam,
Proszę o informacje o możliwości naprawy wykrywacza Fisher F5 – w wyniku zamoczenia klawiatura przestała prawidłowo działać.
Pozdrawiam
Proszę o informacje o możliwości naprawy wykrywacza Fisher F5 – w wyniku zamoczenia klawiatura przestała prawidłowo działać.
Pozdrawiam
- ndz cze 10, 2018 10:08 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Zasilanie GTI
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 9335
Zasilanie GTI
itam. Zakupiłem ostatnio Minelaba Excalibura używanego z pojemnikiem na baterie a nie akumulatorem, natrafiłem na temat napięcia i teraz wiem że pozostaje mi wkładać zwykłe paluszki a nie mogę korzystać z akumulatorków 1,2V. Od lat 10 uzytkuję też Garretta Gti 2500 i tam wkładam Sanyo Eneloop 1.2V ...
- pn kwie 16, 2018 5:37 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Panel Xterra
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 7696
Panel Xterra
Witam
Czy jest możliwe zakup lub zamówienie u Państwa obudowy elektroniki (komplet) do Minelaba Xterra 70?
Pozdrawiam
Czy jest możliwe zakup lub zamówienie u Państwa obudowy elektroniki (komplet) do Minelaba Xterra 70?
Pozdrawiam
- śr gru 27, 2017 5:47 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Panel czołowy Fisher F5
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 9104
Re: Panel czołowy Fisher F5
Dzień dobry.
W wykrywaczu Fisher F5 nie działa ekran dotykowy, nie wyświetla wszystkiego, jednak sterowanie gałkami działa poprawnie. Czy spotkaliście sie z czymś takim? Ile kosztowałaby naprawa?
Pozrdrawiam
W wykrywaczu Fisher F5 nie działa ekran dotykowy, nie wyświetla wszystkiego, jednak sterowanie gałkami działa poprawnie. Czy spotkaliście sie z czymś takim? Ile kosztowałaby naprawa?
Pozrdrawiam