Znaleziono 482 wyniki

autor: Zapytanie_email
ndz sty 07, 2024 10:53 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Re: Naprawa sondy Minelab FBS PRO COIL
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 1715952

Re: Naprawa sondy Minelab

Dzień dobry, chciałem zapytać czy jest możliwość naprawy cewki z wykrywacza Minelab, i jak wygląda taka naprawa tzn. czy sprawdzacie czy jest opcja naprawy itp. I jakie koszty ewentualnie, wysyłka. Dziękuję i pozdrawiam
autor: Zapytanie_email
czw gru 28, 2023 12:02 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Problemy z Garrett'em AT PRO
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 90133

Re: Problemy z Garrett'em AT PRO

Witam mam problem z zasięgiem wykrywacza nie mam pojęcia jaka może byc przyczyna spotkaliscie sie z czymś takim ?
zakupiłem nową cewkę .
autor: Zapytanie_email
ndz sty 22, 2023 5:00 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Pacjent - Sovereign GT
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 10969

Re: Pacjent - Sovereign GT sygnał ciągły

Witam serdecznie mam pytanie po wymianie cewki tak zwanej saperki wykrywacz cały czas piszczy nie da go się ustawić. mam pytanie Jak wygląda naprawa i czy jest możliwość skonfigurowania nowej cewki.
Dziękuję i proszę o odpowiedź.
autor: Zapytanie_email
czw lip 28, 2022 9:40 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Sonda Garrett APEX Viper
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 6244

Sonda Garrett APEX Viper

Mam i wczoraj przez nie ostrości wyrwałem wtyczke i mam pytanie czy jest jakiś schemat jak przylutować przewody. Z góry dziękuję za Pomoc.

Jest tam 5 kabli 2 czarne 2 białe i 1 zielony.
Czarne się trzymaja a białe i zielony jest oderwany. Chciałem zapytać czy jest różnica do jakiego pinu ...
autor: Zapytanie_email
pn lut 07, 2022 10:12 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Kabel XP Gold Max Gmaxx Adventis ADX
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 8170

Kabel XP Gold Max Gmaxx Adventis ADX

Witam.

Mam pytanie natury technicznej, dotyczące GMP.

Bardzo irytuje mnie długość kabla od cewki do elektroniki.

Przez to, że jest on taki długi, jest bardzo gęsto okręcony o sztycę, przez co, przez kilka lat używania bardzo mi popękała ta wierzchnia otulina/osłona przewodów, którą staram się ...
autor: Zapytanie_email
pt lis 12, 2021 3:26 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Garrett Propointer AT
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 9119

Re: Garrett Propointer AT

Faktycznie, teraz sprawidzilem – pipczenie włącza się po 5 minutach bezczynności. Ale później, nawet gdy nim ruszę i coś złapie – nadal co chwilę popiskuje, mimo ze już jest używany. Pomaga tylko ponowne włączenie.
Tak to ma działać?
Do tej pory zawsze używałem PP w trybie dziwekowym i pewnie mi to ...
autor: Zapytanie_email
pt lis 12, 2021 3:23 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Garrett Propointer AT
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 9119

Garrett Propointer AT

Dzień dobry
Mam pinpointera Garreta – oryginał, nie podróba.
Latem go nie używałem, teraz od kilku tygodni jest „w służbie”.
Ale jest problem – pomimo ustawienia na wibracje , co jakiś czas odzywa się dwukrotny pisk . Zgodnie z instrukcją jet to alarm słabej baterii.
Fakt, była stara, wymieniłem na ...
autor: Zapytanie_email
ndz mar 22, 2020 9:38 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Ładowarka VELOX ONE
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 7105

Ładowarka VELOX ONE

Witam pana ja w sprawie zapytaniem dotyczącej ładowarki do VELOX ONE , nie mam i nie wiem z kont taką wziąć - może pan mi coś pomoże ? mam akumulator do niego nie ma czym załadować i jeszcze potrzebuję zasobnik na baterie do Velox - może być od makro CF77 .
autor: Zapytanie_email
czw mar 21, 2019 7:30 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: minelab quattro
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 10239

Re: minelab quattro

Witam serdecznie . Posiadam wykrywacz minelab quattro , który pobiera zbyt dużo energii .
Przy pracy ok 200mA/min , a również kradnie ją gdy jest wyłączony . Mianowicie chciałem zapytać czy naprawiacie ten model i czy mógłbym wysłać go do naprawy ? Pozdrawiam
autor: Zapytanie_email
śr sty 30, 2019 11:05 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Wykrywacz Fortuna PRO
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 9653

Wykrywacz Fortuna PRO

Jestem posiadaczem FORTUNY PRO od niedawna i niewiem, czy FORTUNY już tak mają, czy mam wadliwa cewke. Otóż
cewka "widzi" nie tylko metale pod sobą ale i obok. Jest to bardzo uciążliwe ponieważ trudno namierzyć fanta.
Jeśli to możliwe to prosiłbym o poradę w
tej sprawie. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
autor: Zapytanie_email
śr gru 05, 2018 12:48 am
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Przejściówka do sond "nowy Fisher" - "stary Fisher" F2/F4
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 58322

Re: Przejściówka do sond "nowy Fisher" - "stary Fisher" F2/F

Witam

Chciałbym zamówić przejściówkę do Fishera F2 wtyk przykręcany od cewki . Mam cewkę od Fishera 4 ale stary wtyk wciskany i chciałem ją zamontować w F2 gdzie wtyk mam przykręcany . Na waszej stronie znalazłem tego typu przejściówkę jak na foto, Czy bedzie pasować jak tak to zamawiam i proszę o ...
autor: Zapytanie_email
pt cze 29, 2018 5:43 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Panel czołowy Fisher F5
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 9104

Re: Panel czołowy Fisher F5

Witam,

Proszę o informacje o możliwości naprawy wykrywacza Fisher F5 – w wyniku zamoczenia klawiatura przestała prawidłowo działać.


Pozdrawiam
autor: Zapytanie_email
ndz cze 10, 2018 10:08 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Zasilanie GTI
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 9335

Zasilanie GTI

itam. Zakupiłem ostatnio Minelaba Excalibura używanego z pojemnikiem na baterie a nie akumulatorem, natrafiłem na temat napięcia i teraz wiem że pozostaje mi wkładać zwykłe paluszki a nie mogę korzystać z akumulatorków 1,2V. Od lat 10 uzytkuję też Garretta Gti 2500 i tam wkładam Sanyo Eneloop 1.2V ...
autor: Zapytanie_email
pn kwie 16, 2018 5:37 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Panel Xterra
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 7696

Panel Xterra

Witam

Czy jest możliwe zakup lub zamówienie u Państwa obudowy elektroniki (komplet) do Minelaba Xterra 70?

Pozdrawiam
autor: Zapytanie_email
śr gru 27, 2017 5:47 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Panel czołowy Fisher F5
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 9104

Re: Panel czołowy Fisher F5

Dzień dobry.
W wykrywaczu Fisher F5 nie działa ekran dotykowy, nie wyświetla wszystkiego, jednak sterowanie gałkami działa poprawnie. Czy spotkaliście sie z czymś takim? Ile kosztowałaby naprawa?

Pozrdrawiam