Znaleziono 18 wyników

autor: wniebowziety
pt gru 27, 2013 8:05 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: C.SCOPE CS5ZX - modyfikacje
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3345

C.SCOPE CS5ZX - modyfikacje

Ciekawostka dla posiadaczy wymienionego w temacie wykrywacza, następcy CS8SST i poprzednika CS5MX. Otóż producent pozostawił możliwość łatwej ingerencji w parametry wykrywacza których można dokonać za pomocą zworek w module elektroniki. Można na przykład odblokować większą czułość która w porównaniu ...
autor: wniebowziety
wt cze 23, 2009 12:33 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Wzmacniacz do Sovereigna
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3172

Wzmacniacz do Sovereigna

http://cgi.ebay.com/Minelab-Sovereign-A ... 7C294%3A50
:shock:


Z pewnością wzmacnia prawe ramię, ciekawe czy parametry także?
autor: wniebowziety
czw maja 15, 2008 9:49 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowy Rutus
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 16085

Re: Nowy Rutus

Obserwuję Allegro od wielu miesięcy i po prostu zauważam że w ostatnich dniach/tygodniach ląduje tam więcej wykrywaczy z "wyższej półki" niż normalnie . Może to zbiego okoliczności, może i nie . Każdy ma prawo do własnych wniosków. W każdym razie wiem o trzech osobach(w tym mnie) które potwierdzają ...
autor: wniebowziety
czw maja 15, 2008 8:42 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowy Rutus
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 16085

Re: Nowy Rutus

Witam, pytanie do producenta: kiedy będzie dostępna sonda 32cm? W jakiej będzie cenie?



ps. Czy też zauważyliście jaki ostatnio jest wysyp zachodnich wykrywaczy wykrywaczy na All.gro? :) Ciekawe dlaczego? :smt115 ;)

pozdrawiam
autor: wniebowziety
śr kwie 09, 2008 2:30 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Fisher CZ-5
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6253

Re: Fisher CZ-5

Witam, wykrywacz dotarł. Dziękuję za włożony trud i cierpliwość.

Rachunek za strojenie wcale nie jest duży, jeżeli wziąć pod uwagę uzyskany efekt.

Wykrywacz ma teraz super zasięgi. Z sondą 10.5 na niewyżyłowanych ustawieniach w trybie dynamicznym wykrywa hełm z odległości metra ...
autor: wniebowziety
wt mar 25, 2008 4:46 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Fisher CZ-5
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6253

Re: Fisher CZ-5

Witam, miałem dzisiaj dzwonić koło 16 ale skoro Pan wyjechał...
Zadzwonię więc w poniedziałek po 15.


Zgadzam się że trzeba uważać na CeZetki z Allegro. Większość(nawet jeżeli nie były grzebane) po jakimś czasie wymaga dostrojenia i radzę omijać egzemplarze które przed sprzedażą nie przeszły ...
autor: wniebowziety
pn mar 24, 2008 3:11 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: cewka 9x12" PROformance do ace 250
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4144

Re: cewka 9x12" PROformance do ace 250

Kupiłem niedawno CZ-5(prawie to samo co Twój CZ-7 tyle że z analogową obsługą) ale niestety leży już ponad miejsiąc w serwisie. Jak wróci to od razu przetestuę go i porównam z ACE.

Jeżeli chodzi o większą sondę do ACE250 to uważam że nie warto jej kupować. Pogorszy się selektywność a zasięgi w ...
autor: wniebowziety
pt mar 21, 2008 2:39 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Fisher CZ-5
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6253

Fisher CZ-5

Witam, czy wykrywacz jest już zestrojony? Kiedy wysyłka? :)
Pozdrawiam
autor: wniebowziety
pn mar 10, 2008 8:51 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Fisher - kolor sztycy
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5790

Re: Fisher - kolor sztycy

Dzięku za informacje. Mój egzemplarz ma już sciętą rurkę, ale jeszcze koloru białego. Czyli umiejscawia go to gdzieś pośrodku jeżeli chodzi o rozpiętość czasową produkcji tego modelu.
autor: wniebowziety
pn mar 10, 2008 8:48 pm
Forum: Teoria dla opornych
Temat: Czy to zjawisko da się wykorzystać ?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 5445

Re: Czy to zjawisko da się wykorzystać ?

He He mam tę książkę w domu(brat elektromonter). Koniecznie muszę zajrzeć do tego rozdziału - pewnie ciekawe treści ;) Przy okazji może czegoś się nauczę i sam sobie wykrywacz będę naprawiał ;) :? ;)
autor: wniebowziety
pn lis 12, 2007 6:54 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Fisher - kolor sztycy
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5790

Re: Fisher - kolor sztycy

Chodzi mi o dolną część wysięgnika, tą do której mocuje się sondę.


biały http://i11.ebayimg.com/03/i/000/bb/19/023f_1.JPG

czarny http://www.escience.ca/GFX/PRODS/433N022.jpg
autor: wniebowziety
pn lis 12, 2007 6:44 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: prawie jak white's
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 9228

Re: prawie jak white's

No tak, mogłem się tego dymyśleć :)



oni nawet samochody kopiuja



To jeszcze nic... Od paru lat budują kopie europejskich miast :shock:
autor: wniebowziety
pn lis 12, 2007 6:36 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Fisher - kolor sztycy
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5790

Fisher - kolor sztycy

Witam, czy ktoś może wie dlaczego w jednych egzemplarzach fisherów z serii CZ dolna część wysięgnika ma kolor czarny a w innnych biały? Czy te z białym wysięgnikiem należą do egzemplarzy z pierwszych lat produkcji? Jeśli tak to kiedy nastąpiło przejście na czarne? Pozdrawiam.
autor: wniebowziety
sob paź 13, 2007 8:57 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: prawie jak white's
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 9228

prawie jak white's

Co to jest? :shock:

http://cgi.ebay.pl/RAPAX-600-METAL-DETE ... dZViewItem


Wykrywacz na licencji White'sa czy też bezczelna podróbka? :roll:


(oto zdjęcie: Obrazek - dodałem, bo aukcja szybko zniknie - proscan)
autor: wniebowziety
sob paź 13, 2007 8:51 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Większa sonda do c.scope 990xd
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3153

Re: Większa sonda do c.scope 990xd

Dziękuję za odpowiedź.