Znaleziono 18 wyników
- pt gru 27, 2013 8:05 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: C.SCOPE CS5ZX - modyfikacje
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3345
C.SCOPE CS5ZX - modyfikacje
Ciekawostka dla posiadaczy wymienionego w temacie wykrywacza, następcy CS8SST i poprzednika CS5MX. Otóż producent pozostawił możliwość łatwej ingerencji w parametry wykrywacza których można dokonać za pomocą zworek w module elektroniki. Można na przykład odblokować większą czułość która w porównaniu ...
- wt cze 23, 2009 12:33 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Wzmacniacz do Sovereigna
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3172
Wzmacniacz do Sovereigna
http://cgi.ebay.com/Minelab-Sovereign-A ... 7C294%3A50
Z pewnością wzmacnia prawe ramię, ciekawe czy parametry także?
Z pewnością wzmacnia prawe ramię, ciekawe czy parametry także?
- czw maja 15, 2008 9:49 am
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy Rutus
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 16085
Re: Nowy Rutus
Obserwuję Allegro od wielu miesięcy i po prostu zauważam że w ostatnich dniach/tygodniach ląduje tam więcej wykrywaczy z "wyższej półki" niż normalnie . Może to zbiego okoliczności, może i nie . Każdy ma prawo do własnych wniosków. W każdym razie wiem o trzech osobach(w tym mnie) które potwierdzają ...
- czw maja 15, 2008 8:42 am
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy Rutus
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 16085
Re: Nowy Rutus
Witam, pytanie do producenta: kiedy będzie dostępna sonda 32cm? W jakiej będzie cenie?
ps. Czy też zauważyliście jaki ostatnio jest wysyp zachodnich wykrywaczy wykrywaczy na All.gro?
Ciekawe dlaczego?
pozdrawiam
ps. Czy też zauważyliście jaki ostatnio jest wysyp zachodnich wykrywaczy wykrywaczy na All.gro?
pozdrawiam
- śr kwie 09, 2008 2:30 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Fisher CZ-5
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6253
Re: Fisher CZ-5
Witam, wykrywacz dotarł. Dziękuję za włożony trud i cierpliwość.
Rachunek za strojenie wcale nie jest duży, jeżeli wziąć pod uwagę uzyskany efekt.
Wykrywacz ma teraz super zasięgi. Z sondą 10.5 na niewyżyłowanych ustawieniach w trybie dynamicznym wykrywa hełm z odległości metra ...
Rachunek za strojenie wcale nie jest duży, jeżeli wziąć pod uwagę uzyskany efekt.
Wykrywacz ma teraz super zasięgi. Z sondą 10.5 na niewyżyłowanych ustawieniach w trybie dynamicznym wykrywa hełm z odległości metra ...
- wt mar 25, 2008 4:46 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Fisher CZ-5
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6253
Re: Fisher CZ-5
Witam, miałem dzisiaj dzwonić koło 16 ale skoro Pan wyjechał...
Zadzwonię więc w poniedziałek po 15.
Zgadzam się że trzeba uważać na CeZetki z Allegro. Większość(nawet jeżeli nie były grzebane) po jakimś czasie wymaga dostrojenia i radzę omijać egzemplarze które przed sprzedażą nie przeszły ...
Zadzwonię więc w poniedziałek po 15.
Zgadzam się że trzeba uważać na CeZetki z Allegro. Większość(nawet jeżeli nie były grzebane) po jakimś czasie wymaga dostrojenia i radzę omijać egzemplarze które przed sprzedażą nie przeszły ...
- pn mar 24, 2008 3:11 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: cewka 9x12" PROformance do ace 250
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4144
Re: cewka 9x12" PROformance do ace 250
Kupiłem niedawno CZ-5(prawie to samo co Twój CZ-7 tyle że z analogową obsługą) ale niestety leży już ponad miejsiąc w serwisie. Jak wróci to od razu przetestuę go i porównam z ACE.
Jeżeli chodzi o większą sondę do ACE250 to uważam że nie warto jej kupować. Pogorszy się selektywność a zasięgi w ...
Jeżeli chodzi o większą sondę do ACE250 to uważam że nie warto jej kupować. Pogorszy się selektywność a zasięgi w ...
- pt mar 21, 2008 2:39 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Fisher CZ-5
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6253
Fisher CZ-5
Witam, czy wykrywacz jest już zestrojony? Kiedy wysyłka?
Pozdrawiam
Pozdrawiam
- pn mar 10, 2008 8:51 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Fisher - kolor sztycy
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5790
Re: Fisher - kolor sztycy
Dzięku za informacje. Mój egzemplarz ma już sciętą rurkę, ale jeszcze koloru białego. Czyli umiejscawia go to gdzieś pośrodku jeżeli chodzi o rozpiętość czasową produkcji tego modelu.
- pn mar 10, 2008 8:48 pm
- Forum: Teoria dla opornych
- Temat: Czy to zjawisko da się wykorzystać ?
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 5445
Re: Czy to zjawisko da się wykorzystać ?
He He mam tę książkę w domu(brat elektromonter). Koniecznie muszę zajrzeć do tego rozdziału - pewnie ciekawe treści
Przy okazji może czegoś się nauczę i sam sobie wykrywacz będę naprawiał

- pn lis 12, 2007 6:54 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Fisher - kolor sztycy
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5790
Re: Fisher - kolor sztycy
Chodzi mi o dolną część wysięgnika, tą do której mocuje się sondę.
biały http://i11.ebayimg.com/03/i/000/bb/19/023f_1.JPG
czarny http://www.escience.ca/GFX/PRODS/433N022.jpg
biały http://i11.ebayimg.com/03/i/000/bb/19/023f_1.JPG
czarny http://www.escience.ca/GFX/PRODS/433N022.jpg
- pn lis 12, 2007 6:44 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: prawie jak white's
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 9228
Re: prawie jak white's
No tak, mogłem się tego dymyśleć
To jeszcze nic... Od paru lat budują kopie europejskich miast
oni nawet samochody kopiuja
To jeszcze nic... Od paru lat budują kopie europejskich miast
- pn lis 12, 2007 6:36 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Fisher - kolor sztycy
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5790
Fisher - kolor sztycy
Witam, czy ktoś może wie dlaczego w jednych egzemplarzach fisherów z serii CZ dolna część wysięgnika ma kolor czarny a w innnych biały? Czy te z białym wysięgnikiem należą do egzemplarzy z pierwszych lat produkcji? Jeśli tak to kiedy nastąpiło przejście na czarne? Pozdrawiam.
- sob paź 13, 2007 8:57 am
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: prawie jak white's
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 9228
prawie jak white's
Co to jest?
http://cgi.ebay.pl/RAPAX-600-METAL-DETE ... dZViewItem
Wykrywacz na licencji White'sa czy też bezczelna podróbka?
(oto zdjęcie:
- dodałem, bo aukcja szybko zniknie - proscan)
http://cgi.ebay.pl/RAPAX-600-METAL-DETE ... dZViewItem
Wykrywacz na licencji White'sa czy też bezczelna podróbka?
(oto zdjęcie:
- dodałem, bo aukcja szybko zniknie - proscan)- sob paź 13, 2007 8:51 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Większa sonda do c.scope 990xd
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3153
Re: Większa sonda do c.scope 990xd
Dziękuję za odpowiedź.