Znaleziono 8 wyników

autor: czaro1980
wt cze 17, 2008 8:53 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Czy potrzebne jest pozwolenie na wykrywacz ???
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3458

Czy potrzebne jest pozwolenie na wykrywacz ???

Witam mam pytanie związane z wykrywaczem.
Czy używanie wykrywacza jest legalne.
Czy wykrywacz trzeba gdzieś rejestrować albo zgłaszać.
autor: czaro1980
wt cze 17, 2008 8:48 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Garrett ACE 150 na militarkę ?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 10854

Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?

witam po dugim namyśle kupna wykrywacza wrescie się zdecydowałem zakupiłem ACE 250 używkę za dobre pieniądze jeszcze jest ważna gwarancja 1,5 roku.Dziękuję za porady związane z wyborem wykrywacza.Pozdrawiam. Pierwszy wypad Sobota :lol:
autor: czaro1980
pn cze 09, 2008 10:01 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Garrett ACE 150 na militarkę ?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 10854

Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?

to jeszcze raz ja ponieważ nie mogę się zdecydować co do kupna proszę o ostateczną odp który produkt wybrać, przypomninam interesuje mnie militarka oraz monetki. Wykrywacz może być nowy jak i używany.


1.Garrett ACE-150
2.Bounty Hunter TRACKER IV
3.MINELAB Quattro MP
4.Wykrywacz metali z ...
autor: czaro1980
pn cze 09, 2008 9:26 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Garrett ACE 150 na militarkę ?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 10854

Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?

widzę że naileprzy bedzie tu Garrett ACE-150 teraz jeszcze małe pytanko czy nowy czy może być używany za okazyjną cenę, kupel ktury ma ACE250 powiedział że 150 jest słaba i monet nia nie znajdę czy to prawda.


http://www.allegro.pl/item377812808_gar ... etali.html
autor: czaro1980
pn cze 09, 2008 9:17 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Garrett ACE 150 na militarkę ?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 10854

Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?

albo coś takiego czy to jest warte zainteresowania jak już wcześniej mówiłem jestem ciemny w tych sprawach dlatego sie tak dopytuję aby nie popełnić jakiegoś błedu przy zakupie.


http://www.allegro.pl/item379661852_wyk ... kupic.html
autor: czaro1980
pn cze 09, 2008 9:13 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Garrett ACE 150 na militarkę ?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 10854

Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?

chiałbym jeszcze sie dowiedzieć coś na temat tego wykrywacza czy on jest wstanie spełnić moje oczekiwania przesyłam link do strony.

http://www.allegro.pl/item376118254_wyk ... aczem.html
autor: czaro1980
pn cze 09, 2008 9:10 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Garrett ACE 150 na militarkę ?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 10854

Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?

witam a monetki będe mógł szukać nim a co można jeszcze zakupić do 500zł a ten wykrywacz jest lepszy od ACE 150 Bounty Hunter TRACKER IV.
autor: czaro1980
pn cze 09, 2008 8:59 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Garrett ACE 150 na militarkę ?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 10854

Garrett ACE 150 na militarkę ?

Witam mam pytanko jestem początkującym w tym temacie a mianowicie chciałbym się poradzić czy to jest dobry zakup Garrett ACE 150jak na początek mojej przygody z militarką. Chciałbym się dowiedzieć czy ten Wykrywacz będzie sie nadawał na militarkę i czasami na monetki. Czekam na szczerą odpowiedz ...