Witam mam pytanie związane z wykrywaczem.
Czy używanie wykrywacza jest legalne.
Czy wykrywacz trzeba gdzieś rejestrować albo zgłaszać.
Znaleziono 8 wyników
- wt cze 17, 2008 8:53 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Czy potrzebne jest pozwolenie na wykrywacz ???
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3458
- wt cze 17, 2008 8:48 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Garrett ACE 150 na militarkę ?
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 10854
Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?
witam po dugim namyśle kupna wykrywacza wrescie się zdecydowałem zakupiłem ACE 250 używkę za dobre pieniądze jeszcze jest ważna gwarancja 1,5 roku.Dziękuję za porady związane z wyborem wykrywacza.Pozdrawiam. Pierwszy wypad Sobota 
- pn cze 09, 2008 10:01 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Garrett ACE 150 na militarkę ?
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 10854
Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?
to jeszcze raz ja ponieważ nie mogę się zdecydować co do kupna proszę o ostateczną odp który produkt wybrać, przypomninam interesuje mnie militarka oraz monetki. Wykrywacz może być nowy jak i używany.
1.Garrett ACE-150
2.Bounty Hunter TRACKER IV
3.MINELAB Quattro MP
4.Wykrywacz metali z ...
1.Garrett ACE-150
2.Bounty Hunter TRACKER IV
3.MINELAB Quattro MP
4.Wykrywacz metali z ...
- pn cze 09, 2008 9:26 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Garrett ACE 150 na militarkę ?
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 10854
Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?
widzę że naileprzy bedzie tu Garrett ACE-150 teraz jeszcze małe pytanko czy nowy czy może być używany za okazyjną cenę, kupel ktury ma ACE250 powiedział że 150 jest słaba i monet nia nie znajdę czy to prawda.
http://www.allegro.pl/item377812808_gar ... etali.html
http://www.allegro.pl/item377812808_gar ... etali.html
- pn cze 09, 2008 9:17 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Garrett ACE 150 na militarkę ?
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 10854
Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?
albo coś takiego czy to jest warte zainteresowania jak już wcześniej mówiłem jestem ciemny w tych sprawach dlatego sie tak dopytuję aby nie popełnić jakiegoś błedu przy zakupie.
http://www.allegro.pl/item379661852_wyk ... kupic.html
http://www.allegro.pl/item379661852_wyk ... kupic.html
- pn cze 09, 2008 9:13 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Garrett ACE 150 na militarkę ?
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 10854
Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?
chiałbym jeszcze sie dowiedzieć coś na temat tego wykrywacza czy on jest wstanie spełnić moje oczekiwania przesyłam link do strony.
http://www.allegro.pl/item376118254_wyk ... aczem.html
http://www.allegro.pl/item376118254_wyk ... aczem.html
- pn cze 09, 2008 9:10 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Garrett ACE 150 na militarkę ?
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 10854
Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?
witam a monetki będe mógł szukać nim a co można jeszcze zakupić do 500zł a ten wykrywacz jest lepszy od ACE 150 Bounty Hunter TRACKER IV.
- pn cze 09, 2008 8:59 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Garrett ACE 150 na militarkę ?
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 10854
Garrett ACE 150 na militarkę ?
Witam mam pytanko jestem początkującym w tym temacie a mianowicie chciałbym się poradzić czy to jest dobry zakup Garrett ACE 150jak na początek mojej przygody z militarką. Chciałbym się dowiedzieć czy ten Wykrywacz będzie sie nadawał na militarkę i czasami na monetki. Czekam na szczerą odpowiedz ...