Cibola wykrywacz przestał reagować na różnego rodzaju metal

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
Szperacz
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 20, 2012 12:11 pm

Cibola wykrywacz przestał reagować na różnego rodzaju metal

Post autor: Szperacz »

Witam mam pewien problem i nie wiem co z nim zrobić a więc tak wykrywacz przestał reagować na różnego rodzaju metale (wgl nie reaguje) podejrzewałem że cewka padła więc kupiłem nową i problem pozostał :( wie ktoś może co się stało ? normalnie się włącza i dalej nic :/ orientuje się ktoś ile może kosztować naprawa ? pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cibola

Post autor: ProScan »

Więcej informacji!

Na jakie metale nie reaguje? Przy jakich nastawach (zwłaszcza dyskryminacji)? W jakim trybie pracy? Czy w AM także?

:pa

proscan
Szperacz
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 20, 2012 12:11 pm

Re: Cibola

Post autor: Szperacz »

a więc tak wgl nie działa na żadnym ustawieniu nie reaguje na żaden metal cwekę ma nową :(
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cibola

Post autor: ProScan »

nie działa na żadnym ustawieniu nie reaguje na żaden metal


No to jakiś konkret. :)

Test baterii przechodzi dobrze?

Czy jakieś kabelki nie są pourywane wewnątrz?

:pa

proscan
Szperacz
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 20, 2012 12:11 pm

Re: Cibola

Post autor: Szperacz »

tak dobrze kabelki są wszystkie ok
Szperacz
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 20, 2012 12:11 pm

Re: Cibola

Post autor: Szperacz »

Dodam jeszcze że użytkowany był tylko na bateriach energizer alkaicznych
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cibola

Post autor: ProScan »

Tak więc wykrywacz zepsuty. Nic więcej na odległość zrobić się nie da.

:pa

proscan
Szperacz
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 20, 2012 12:11 pm

Re: Cibola

Post autor: Szperacz »

a wie pan gdzie go można wysłać żeby sprawdzili co jest uszkodzone i ile by naprawa kosztowała ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cibola

Post autor: ProScan »

Można do mnie wysłać, jeśli detektor jest drugiej ręki.

:pa

proscan
Szperacz
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 20, 2012 12:11 pm

Re: Cibola

Post autor: Szperacz »

Cibola była kupiona u Denara ale to jakieś 3 lata temu jaki koszt sprawdzenia wykrywki ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cibola

Post autor: ProScan »

No to proszę do Denara. Może wreszcie dowiemy się gdzie jest jego serwis.

:pa

proscan
Szperacz
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 20, 2012 12:11 pm

Re: Cibola

Post autor: Szperacz »

zauważyłem ten oto post viewtopic.php?f=1&t=89
powiem tak jestem drugim właścicielem poprzedni zakupił go w Gdyni u denara więc może rozważył by pan moją prośbę o pomoc w naprawie wykrywacza nie ukrywam że bardzo mi zależy
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cibola

Post autor: ProScan »

No to pisałem, że jak z drugie ręki, to można u mnie.

Proszę przysłać - ale nie jestem w stanie oszacować kosztów na odległość.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ