Garrett GTP 1350

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
felek125
Posty: 19
Rejestracja: pn gru 08, 2014 5:49 pm

Re: Garrett GTP 1350

Post autor: felek125 »

Bardzo dziękuję za wiadomość.
Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Garrett GTP 1350

Post autor: ProScan »

Z sondą zrobiłem porządek. Tutaj zamieszczam jak to wyglądało "przed". Do galerii osobliwości ta śruba!
śruba_crossfire.jpg
I o tą śrubę pytanie: chce Pan to zostawić, czy chce Pan nowa śrubę? Uszka mocno wytarte - nadlałem płynnym plastikiem, ale z taką śrubą ich dni będą policzone.

Proszę o kontakt emailowy, bo będę miał dodatkowe pytania.

:pa

proscan
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
felek125
Posty: 19
Rejestracja: pn gru 08, 2014 5:49 pm

Re: Garrett GTP 1350

Post autor: felek125 »

Witam
Dziękuję za wiadomość
śrubę jak najbardziej chcę a nawet dwie.
Pozdrawiam
felek125
Posty: 19
Rejestracja: pn gru 08, 2014 5:49 pm

Re: Garrett GTP 1350

Post autor: felek125 »

Wykrywacz wrócił
JEST SUPER - jestem bardzo zadowolony
Bardzo dziękuję
i chciałem go od razu wypróbować
Obrazek
w sumie 60 łusek mausera / 4 łódki mauser dwa pociski / 2 guziki / 2 monety i kilkadziesiąt różnych śmieci.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
felek125
felek125
Posty: 19
Rejestracja: pn gru 08, 2014 5:49 pm

Re: Garrett GTP 1350

Post autor: felek125 »

Witam
Zapytam jeszcze o te podkładki gumowe na śrubę łączącą cewę ze sztycą
te podkładki do środka czy na zewnątrz?
Pozdrawiam
felek125
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Garrett GTP 1350

Post autor: ProScan »

Oczywiście pomiędzy uszami a końcówką wysięgnika - aby plastik nie tarł o plastik.

:pa

proscan
felek125
Posty: 19
Rejestracja: pn gru 08, 2014 5:49 pm

Re: Garrett GTP 1350

Post autor: felek125 »

Witam
I znowu mam problem z moim garetem
Proszę o pomoc
Po włączeniu wykrywacza zaczyna wydawać dzwięki takie - pyk pyk pyk pyk lub warczy i resetuje się do nastaw fabrycznych
Podejrzewam że jest to związane z tą płytką w elektronice( miejsce pokazane na fotkach wyżej lub zwarcie na kablu w tej rurce naprawianej pod elektroniką
Sugerowana wymiana przez pana baterii nie skutkuje
Jeżeli to będzie płytka z elektroniką to czy jest możliwość wymiany na nową - zdaje sonie sprawę że to jest już przestarzały model
Pozdrawiam
felek125
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Garrett GTP 1350

Post autor: ProScan »

Jeśli resetuje się, to zapewne jest zwarcie w klawiaturze.

Mam nadzieję, że nie grzebał Pan w elektronice.
felek125
Posty: 19
Rejestracja: pn gru 08, 2014 5:49 pm

Re: Garrett GTP 1350

Post autor: felek125 »

Nic nie robiłem.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Garrett GTP 1350

Post autor: ProScan »

Proszę zapytać u dealera Garretta czy mają klawiatury do GTP.

:pa

proscan
felek125
Posty: 19
Rejestracja: pn gru 08, 2014 5:49 pm

Re: Garrett GTP 1350

Post autor: felek125 »

Pod elektroniką w tej złamanej rurce jest jakiś przewód / rurka jest połączona dwiema śrubkami / czy tam może być przetarta izolacja i tworzy się ruchome zwarcie.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Garrett GTP 1350

Post autor: ProScan »

Tam biegną przewody od zasilania i do głośnika.

Objawy byłyby inne. Chyba ze przez pojęcie "resetuje się" rozumie Pan wyłączanie się detektora.

Jeśli "resetuje się do nastaw fabrycznych", to jedyna możliwość jest taka, że "coś" cały czas zwiera przycisk włączenia, bo jego przytrzymanie powoduje przywrócenie nastaw fabrycznych. Winna klawiatura na 80%.

:pa

proscan
felek125
Posty: 19
Rejestracja: pn gru 08, 2014 5:49 pm

Re: Garrett GTP 1350

Post autor: felek125 »

Chyba ze przez pojęcie "resetuje się" rozumie Pan wyłączanie się detektora.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie - tak jak pisałem wcześniej (pyka lub warczy - tak jak by było pod cewką ogromne żelastwo)
A kiedy cewkę skieruje do góry jest to samo
Kontaktowałem się z dealerem Vikinga
niestety - nie ma takich rzeczy.
Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Garrett GTP 1350

Post autor: ProScan »

Proszę pytać w Talcomp. Jeśli tam też nie mają, to trzeba będzie kombinować :(

:pa

proscan
felek125
Posty: 19
Rejestracja: pn gru 08, 2014 5:49 pm

Re: Garrett GTP 1350

Post autor: felek125 »

Ok. - dziękuję , odezwe się .
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ