Znaleziono 24 wyniki
- pn kwie 01, 2013 4:07 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: White's - walka z luzami stelaża
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7082
Re: White's - walka z luzami stelaża
Witam. Ja w swoim eagle spectrum poradziłem sobie w ten sposób, że po dobrym odtłuszczeniu i zmatowaniu fragmentu rurki który się wyciera pomalowałem ten fragment rurki klejem dwuskładnikowym epoksydowym, po czym powiesiłem rurkę pomalowanym fragmentem pionowo w dół żeby nadmiar żywicy mógł ...
- pt mar 29, 2013 12:03 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Ukryta opcja MXT PRO
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3979
Ukryta opcja MXT PRO
Witam. Nie wykluczone, że było na tym forum. Jeśli tak to proszę o usunięcie.
m
Sprawdzone i działa .
W skrócie: Tryb C&J - przełącznik "tone id" na "on" . Przełączamy na relic albo prospecting i działa identyfikacja tonowa .
W relicu w zupełności wystarczają dwa tony plus treshold. Może dzięki ...
m
Sprawdzone i działa .
W skrócie: Tryb C&J - przełącznik "tone id" na "on" . Przełączamy na relic albo prospecting i działa identyfikacja tonowa .
W relicu w zupełności wystarczają dwa tony plus treshold. Może dzięki ...
- ndz kwie 01, 2012 11:46 am
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: ProScan zatrudni pracowników
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 15069
Re: ProScan zatrudni pracowników
Wysłałem. Na serwisanta. Poszło na priv 
- wt sie 10, 2010 7:04 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Ogranicznik poziomu głośności
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5230
Re: Ogranicznik poziomu głośności
Zrobiłem i powiem, że nawet działa
. Jeszcze raz dzięki za link
.
.- wt lip 27, 2010 7:39 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Ogranicznik poziomu głośności
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5230
Re: Ogranicznik poziomu głośności
Dzięki Mintaj, za podesłanie linka. Właśnie tego szukałem. Pozdrawiam serdecznie. R.
- pn lip 26, 2010 10:43 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Ogranicznik poziomu głośności
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5230
Ogranicznik poziomu głośności
Witam. Od dłuższego czasu poszukuję jakiegoś schematu prostej przeróbki słuchawek, która umożliwiałaby obniżenie poziomu głośności najmocniejszych sygnałów, przy jednoczesnym zachowaniu(podbiciu) głośności tych najsłabszych . Chodzę z White'sem MXT i brakuje mi takiej funkcji jak w xlt. Nazywała się ...
- śr cze 16, 2010 6:14 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: MXT PRO
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 19030
Re: MXT PRO
No tak, ale w tym przypadku byłaby to zamiana na tryb wielotonowy kosztem Relica i Prospectingu. Jeśliby wymiana procesora MXT na ten z M6 powodowała wielotonowość dźwięku chociaż w trybie C&J, bez straty możliwości korzystania z pozostałych dwóch programów, to byłaby to ciekawa możliwość. MXT ...
- wt cze 15, 2010 10:11 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: MXT PRO
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 19030
MXT PRO
http://www.findmall.com/read.php?25,1231818 . Podświetlenie, oraz wielotonowa identyfikacja. Nieco zmieniony panel wyświetlacza. Zmiany niewielkie , ale wielotonowa identyfikacja ułatwiałaby poszukiwania. Żeby tak starego MXT udało się wyposażyć w taką identyfikację
.
- wt paź 27, 2009 9:06 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: nieszczęsny podłokietnik w xlt
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 17443
Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt
Osoba, która kupiła ten podłokietnik powinna być zadowolona. Jeśli nie, to zgodnie z tym , co zamieściłem w opisie aukcji przyjmę zwrot , jeśli byłoby coś nie tak . Z tą grubością 0,3 i 0,45 to chyba nastąpiła pomyłka Mój chyba oryginalny podłokietnik do mxt ma grubość ok 1,3-1,4 mm.
Miejmy ...
Miejmy ...
- pn paź 26, 2009 7:05 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: nieszczęsny podłokietnik w xlt
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 17443
Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt
Witam . Odnośnie ceny podłokietnika , który wystawiłem na Allegro . Wykonany jest on z 2 mm. blachy aluminiowej , nie zaś stalowej . Koszt lakierowania proszkowego w mojej okolicy , to 10 pln. /szt. przy elementach tej wielkości . Reszta to mój " zarobek" , chociaż biorąc pod uwagę ilość godzin ...
- śr lis 14, 2007 8:07 pm
- Forum: Pseudodetektory
- Temat: ciekawa aukcja ?
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 9020
- pt lip 13, 2007 8:38 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5991
Re: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .
Dziś rano dotarła do mnie przesyłka z zamówionymi piankami i oslonką .
Wszystko w porządku . Dzięki za szybką wysyłkę . Pozdrawiam
Wszystko w porządku . Dzięki za szybką wysyłkę . Pozdrawiam

- wt cze 05, 2007 11:30 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5991
Re: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .
To ja chciałbym zamówić : pianki podłokietnika , Piankę spodnią od wskaźnika i osłonkę na cewkę . Byłem wczoraj w Vikingu , ale osłonek nie było . Dowiedziałem się , że od momentu , kiedy wszedł nowy rodzaj cewki White'sa ,oslonek do starych cewek już nie sprzedają !? Pozdr.
- wt cze 05, 2007 11:20 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5991
Re: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .
Witam.Chciałem zapytać , czy wiadomo już coś w sprawie w.w. pianek do Pro Xl ? Jaki byłby koszt osłonki na cewkę , jeśli Proscanie takowe posiadasz . Pozdr.
- czw maja 24, 2007 4:13 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5991
Re: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .
Jeśli można , to chciałbym zamówić komplecik , tzn . gąbeczki na podłokietnik , i gąbkę przyklejaną pod wskaźnikiem . Pozdrawiam. R.B.