Znaleziono 24 wyniki

autor: raf003
pn kwie 01, 2013 4:07 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: White's - walka z luzami stelaża
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7082

Re: White's - walka z luzami stelaża

Witam. Ja w swoim eagle spectrum poradziłem sobie w ten sposób, że po dobrym odtłuszczeniu i zmatowaniu fragmentu rurki który się wyciera pomalowałem ten fragment rurki klejem dwuskładnikowym epoksydowym, po czym powiesiłem rurkę pomalowanym fragmentem pionowo w dół żeby nadmiar żywicy mógł ...
autor: raf003
pt mar 29, 2013 12:03 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Ukryta opcja MXT PRO
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3979

Ukryta opcja MXT PRO

Witam. Nie wykluczone, że było na tym forum. Jeśli tak to proszę o usunięcie.
m
Sprawdzone i działa .
W skrócie: Tryb C&J - przełącznik "tone id" na "on" . Przełączamy na relic albo prospecting i działa identyfikacja tonowa .
W relicu w zupełności wystarczają dwa tony plus treshold. Może dzięki ...
autor: raf003
ndz kwie 01, 2012 11:46 am
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: ProScan zatrudni pracowników
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 15069

Re: ProScan zatrudni pracowników

Wysłałem. Na serwisanta. Poszło na priv :)
autor: raf003
wt sie 10, 2010 7:04 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Ogranicznik poziomu głośności
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5230

Re: Ogranicznik poziomu głośności

Zrobiłem i powiem, że nawet działa :) . Jeszcze raz dzięki za link :pa .
autor: raf003
wt lip 27, 2010 7:39 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Ogranicznik poziomu głośności
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5230

Re: Ogranicznik poziomu głośności

Dzięki Mintaj, za podesłanie linka. Właśnie tego szukałem. Pozdrawiam serdecznie. R.
autor: raf003
pn lip 26, 2010 10:43 am
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Ogranicznik poziomu głośności
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5230

Ogranicznik poziomu głośności

Witam. Od dłuższego czasu poszukuję jakiegoś schematu prostej przeróbki słuchawek, która umożliwiałaby obniżenie poziomu głośności najmocniejszych sygnałów, przy jednoczesnym zachowaniu(podbiciu) głośności tych najsłabszych . Chodzę z White'sem MXT i brakuje mi takiej funkcji jak w xlt. Nazywała się ...
autor: raf003
śr cze 16, 2010 6:14 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: MXT PRO
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 19030

Re: MXT PRO

No tak, ale w tym przypadku byłaby to zamiana na tryb wielotonowy kosztem Relica i Prospectingu. Jeśliby wymiana procesora MXT na ten z M6 powodowała wielotonowość dźwięku chociaż w trybie C&J, bez straty możliwości korzystania z pozostałych dwóch programów, to byłaby to ciekawa możliwość. MXT ...
autor: raf003
wt cze 15, 2010 10:11 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: MXT PRO
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 19030

MXT PRO

http://www.findmall.com/read.php?25,1231818 . Podświetlenie, oraz wielotonowa identyfikacja. Nieco zmieniony panel wyświetlacza. Zmiany niewielkie , ale wielotonowa identyfikacja ułatwiałaby poszukiwania. Żeby tak starego MXT udało się wyposażyć w taką identyfikację :( .
autor: raf003
wt paź 27, 2009 9:06 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: nieszczęsny podłokietnik w xlt
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 17443

Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt

Osoba, która kupiła ten podłokietnik powinna być zadowolona. Jeśli nie, to zgodnie z tym , co zamieściłem w opisie aukcji przyjmę zwrot , jeśli byłoby coś nie tak . Z tą grubością 0,3 i 0,45 to chyba nastąpiła pomyłka Mój chyba oryginalny podłokietnik do mxt ma grubość ok 1,3-1,4 mm.
Miejmy ...
autor: raf003
pn paź 26, 2009 7:05 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: nieszczęsny podłokietnik w xlt
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 17443

Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt

Witam . Odnośnie ceny podłokietnika , który wystawiłem na Allegro . Wykonany jest on z 2 mm. blachy aluminiowej , nie zaś stalowej . Koszt lakierowania proszkowego w mojej okolicy , to 10 pln. /szt. przy elementach tej wielkości . Reszta to mój " zarobek" , chociaż biorąc pod uwagę ilość godzin ...
autor: raf003
śr lis 14, 2007 8:07 pm
Forum: Pseudodetektory
Temat: ciekawa aukcja ?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 9020

ciekawa aukcja ?

autor: raf003
pt lip 13, 2007 8:38 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5991

Re: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .

Dziś rano dotarła do mnie przesyłka z zamówionymi piankami i oslonką .
Wszystko w porządku . Dzięki za szybką wysyłkę . Pozdrawiam :pa
autor: raf003
wt cze 05, 2007 11:30 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5991

Re: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .

To ja chciałbym zamówić : pianki podłokietnika , Piankę spodnią od wskaźnika i osłonkę na cewkę . Byłem wczoraj w Vikingu , ale osłonek nie było . Dowiedziałem się , że od momentu , kiedy wszedł nowy rodzaj cewki White'sa ,oslonek do starych cewek już nie sprzedają !? Pozdr.
autor: raf003
wt cze 05, 2007 11:20 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5991

Re: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .

Witam.Chciałem zapytać , czy wiadomo już coś w sprawie w.w. pianek do Pro Xl ? Jaki byłby koszt osłonki na cewkę , jeśli Proscanie takowe posiadasz . Pozdr.
autor: raf003
czw maja 24, 2007 4:13 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5991

Re: Wyściółka podłokietnika Pro Xl .

Jeśli można , to chciałbym zamówić komplecik , tzn . gąbeczki na podłokietnik , i gąbkę przyklejaną pod wskaźnikiem . Pozdrawiam. R.B.