Znaleziono 48 wyników

autor: stanisław
pt maja 14, 2010 11:04 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Czy cewki T2 oraz Omega są wymienne?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4971

Czy cewki T2 oraz Omega są wymienne?

Witam
Mam pytanie na temat T2 były sprzedawane z cewką 11calową , obecnie
Omega sprzedawana jest z cewką 10 calową i 11 calową . Czy 11tki to te same cewki ? A jeżeli tak to czy 10tka omegi pasowała by do T2 ?
pozdr.
autor: stanisław
czw maja 13, 2010 7:09 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: T2 czy Omega 8000
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 10226

T2 czy Omega 8000

Witam
pod wieloma względami są to podobne wykrywacze .
Oczekuje tylko małej rady , mam na myśli nową Omegę i lekko używany T2 wers. 6.0. czyli cena bardzo zbliżona . Co wybrać ?
pozdr.
autor: stanisław
czw maja 06, 2010 7:54 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: T2 - strojenie do gruntu
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 4674

Re: T2 - strojenie do gruntu

Dzięki za bardzo szybką wysyłkę .
pozdrawiam .
autor: stanisław
pn maja 03, 2010 12:59 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: T2 - strojenie do gruntu
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 4674

Re: T2 - strojenie do gruntu

Sorry zapomniałem , że to długi weekend #-o
autor: stanisław
pn maja 03, 2010 7:14 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: T2 - strojenie do gruntu
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 4674

Re: T2 - strojenie do gruntu

Dzięki
Twoja instrukcja może już do mnie jedzie .(Kozienice)
pozdr.
autor: stanisław
sob maja 01, 2010 7:24 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: T2 - strojenie do gruntu
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 4674

T2 - strojenie do gruntu

Witam wszystkich
Mam angielską instrukcję do tekneticsa T2-6.0
nie kumam zbyt wiele jeżeli chodzi o strojenie do gruntu, czy może ktoś nieco pomóc ?
pozdr.
autor: stanisław
pn paź 20, 2008 1:19 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: X-terra 70 - problem po deszczu
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3596

Re: X-terra 70 - problem po deszczu

Proponuje powtórzyć suszenie
(oczywiście baterie muszą być wyjęte )
może ono potrwać nawet kilka dni ,
pamiętaj że para wodna tak szybko nie wyjdzie z zamkniętego
pudełka z elektroniką . Lepiej byłoby otworzyć , ale wtedy stracisz gwarancję .
pozdr.
autor: stanisław
śr wrz 24, 2008 2:01 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: GTI 2500 pytanie - Identyfikacja Tonalna
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2575

GTI 2500 pytanie - Identyfikacja Tonalna

Witam
Chcviałbym się dowiedzieć czy GTI 2500 posiada identyfikację tonową
znaleziska ? Czy raczej będzie to tylko jeden ton plus ten jego gong na
monetę.
autor: stanisław
czw wrz 18, 2008 1:36 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: "Szybki" wykrywacz
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 4919

Re: "Szybki" wykrywacz

posłuchaj rady ,
pożycz od kogoś X-70 Izobacz jak działa
jest naprawdę szybki
wogóle to jak można szybko machać wielkim i ciężkim talerzem np. xlt
autor: stanisław
pn cze 16, 2008 12:04 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Fisher cz-3d
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 6574

Re: Fisher cz-3d

Mimo że Proscan ma całkowitą rację ,to jednak chciałbym coś dodać .
X-70 świetny wykrywacz , bardzo intuicyjny ,identyfikacja i możliwości naprawdę dobre . Posiadam standardową 9tkę 7,5kHz i eliptyczną 18 kHz
Posiadając x-70 ,przewaliłem jescze dwa sprzęty z najwyższej półki (nie podam nazw ) i x ...
autor: stanisław
ndz maja 25, 2008 8:42 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Fisher F 4 przykrywka zasobnika na baterie
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3547

Fisher F 4 przykrywka zasobnika na baterie

Witam
Kolega który nie ma dostępu do internetu zrozpaczony prosi o pomoc , żona zgubiła mu pokrywkę zasobnika baterii przy fisherku f 4 i tu prośba do Proscana , czy można na to coś zaradzić ?
pozdr.
autor: stanisław
pt maja 09, 2008 11:55 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Fisher CZ-3D jak sprawdzić czy dobrze działa
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 7918

Re: Fisher CZ-3D jak sprawdzić czy dobrze działa

Witam
Mam bardzo podobny problem z CZ3D , mniemam że odpowiedź Proscana byłaby taka sama , jednak nie jest to mój pierwszy ani piąty wykrywacz , do gruntu stroje prawidłowo , cewkę posiadam 10.5 cala , gwozdka wskazuje na iron , 1 cent (miedź) również prawidłowo , pultab przesunięty o jedno oczko ...
autor: stanisław
sob maja 03, 2008 8:52 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: CZ-3D pytanie
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2079

CZ-3D pytanie

Mam pytanie do Proscana jednak nie jestem pewien czy zamieściłem go w dobrym dziale.
Kupując używany cz-3d , czy istnieje sposób by normalny użytkownik (laik) jest w stanie rozpoznać czy wykrywacz pracuje na obu częstotliwościach prawidłowo ?Jak rozpoznać czy wszystko jest O.K. ?
Pozdr.
autor: stanisław
czw kwie 24, 2008 8:08 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Proszę o radę
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3243

Re: Proszę o radę

golabpoznan , jeśli chodzi xlt to przerobiłem większość programików VanWordena oraz kilkanaście z tych publikowanych na forum Thesaurusa i innych forach. Moim zdaniem to że w xlt mamy możliwości zmian bardzo wielu parametrów,na niewiele się zdaje ponieważ i tak prawie zawsze dążymy do ustawień ...
autor: stanisław
czw kwie 24, 2008 12:14 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Proszę o radę
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3243

Proszę o radę

Biorąc pod uwagę zasięgi i możliwości
proszę o radę w kwesti zamiany sprzętu.
Już od roku chodzę z x-70 , w zasadzie to go nawet lubię za przyjazność obsługi. Pozostawia mi jednak jakiś niedosyt . Zaczynam myśleć o zmianie detektora . Miałem już Explorera II oraz XLT e -series, jednak przeżyłem ...