Znaleziono 17 wyników
- pn gru 17, 2012 9:29 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Humor z wykrywaczem w tle (a czasami na pierwszym planie)
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 42128
- sob gru 15, 2012 5:12 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Dwie sondy White's
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 9042
Re: Dwie sondy White's
Witam.
Sondy dotarły wczoraj , dziękuję , mistrzowska robota
I Mikołaj ma za co zaszaleć ...
Pozdrawiam serdecznie.
Sondy dotarły wczoraj , dziękuję , mistrzowska robota
Pozdrawiam serdecznie.
- pn gru 10, 2012 10:58 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Dwie sondy White's
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 9042
Re: Dwie sondy White's
Proszę zrobić to, co uzna Pan za stosowne. Ja Panu ufam
Ufam też że po zapłacie za naprawę zostanie mi trochę grosza na prezenty dla rodziny 
- czw lis 22, 2012 6:47 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Dwie sondy White's
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 9042
Re: Dwie sondy White's
Fajnie,dziekuje. Wysle po niedzieli jak wroce z wygnania. Pozdrawiam.
- czw lis 22, 2012 3:45 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Dwie sondy White's
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 9042
Re: Dwie sondy White's
Czyli moge je przyslac ? 
- czw lis 22, 2012 7:14 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Dwie sondy White's
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 9042
Re: Dwie sondy White's
Ta druga to do mojego zacnego IDX Pro , 6,59 Khz chyba ? Plaska.
- śr lis 21, 2012 9:37 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Dwie sondy White's
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 9042
Dwie sondy White's
Witam Panie Piotrze.
Mam problem z dwiema sondami , pierwsza to 300 do MXT , odlutowane dwa przewody , chodzi o polutowanie i założenie porządnej wtyczki bo ta która jest to jakaś masakra i chyba niekompletna, jakaś krótka trochę. Instrukcja obsługi do MXT kupiona w f-mie Proscan.
Druga to BM 950 i ...
Mam problem z dwiema sondami , pierwsza to 300 do MXT , odlutowane dwa przewody , chodzi o polutowanie i założenie porządnej wtyczki bo ta która jest to jakaś masakra i chyba niekompletna, jakaś krótka trochę. Instrukcja obsługi do MXT kupiona w f-mie Proscan.
Druga to BM 950 i ...
- pn kwie 25, 2011 9:06 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Maskowanie w CZ3D
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6574
Re: Maskowanie w CZ3D
Poczytaj też to http://www.exploracja.cyberdusk.pl/phpb ... f=9&t=4930 Piórek mieszka dość blisko od Ciebie , więc może by Ci go pokazał w realu . Tylko na razie pochorował się chłopak ... 
- ndz sty 30, 2011 7:56 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Saperka, Szpadel, Łopata, Łopatka, Kilof, Oskard, Wykopki
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 19990
Re: Saperka, Szpadel, Łopata, Łopatka, Kilof, Oskard, Wykopki
Edicool idziesz po moich śladach Saperkę z trzonkiem z żółtego włókna szklanego kupiłem kiedy zacząłem chodzić więcej za drobnicą , na polu była całkiem OK ale wystarczył jeden wypad do lasu , użyłem saperki jako dzwigni do podniesienia korzenia i trrrach . Z trzonka została garść białych igiełek ...
- pn maja 24, 2010 11:09 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Nowe forum nt wykrywaczy metali!
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6565
Re: Nowe forum nt wykrywaczy metali!
A mi się strona logowania podoba , od prawej do lewej
http://iranpuls.ir/index.php?PHPSESSID= ... rofile;u=1
http://iranpuls.ir/index.php?PHPSESSID= ... rofile;u=1
- wt lip 22, 2008 8:10 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: sonda terra 50
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 16258
Re: sonda terra 50
Witam
I tu jest właśnie zagwozdka. Te kawałki ,których brakuje rozpadły sie na takie okruchy że wyglądają jak rozbita szyba samochodowa , taka hartowana.Zresztą ma ich tylko kilka , reszta przepadła.Z takiej sieczki raczej nic się nie ułoży. Poradziłem koledze żeby poszedł do warsztatu gdzie ...
I tu jest właśnie zagwozdka. Te kawałki ,których brakuje rozpadły sie na takie okruchy że wyglądają jak rozbita szyba samochodowa , taka hartowana.Zresztą ma ich tylko kilka , reszta przepadła.Z takiej sieczki raczej nic się nie ułoży. Poradziłem koledze żeby poszedł do warsztatu gdzie ...
- pn lip 14, 2008 10:21 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: sonda terra 50
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 16258
- ndz cze 17, 2007 9:44 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Whites IDX PRO
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 15417
Re: Whites IDX PRO
Ok.zgoda
Odezwę się jak już go będę miał i pochodzę z nim trochę.
Dziękuję i pozdrawiam.
Odezwę się jak już go będę miał i pochodzę z nim trochę.
Dziękuję i pozdrawiam.
- sob cze 16, 2007 11:18 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Whites IDX PRO
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 15417
Re: Whites IDX PRO
Kupię ten wykrywacz,akcesoria do niego dodane zrekompensują mi jego cenę
Czy byłby Pan w stanie zrobić taki "tuning" w tym wykrywaczu ? Oczywiście nie teraz,zaraz,ale może zimą ? Ile to by kosztowało ? Czy po takim zabiegu nie straci czułości na drobny kolor? Proszę o info na PW.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.
- sob cze 16, 2007 8:09 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Whites IDX PRO
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 15417
Re: Whites IDX PRO
Wielkie dzięki Panie Proscanie.
Czy takie "podrasowanie" ma sens w tym wykrywaczu ?
Pozdrawiam.
Czy takie "podrasowanie" ma sens w tym wykrywaczu ?
Pozdrawiam.
