Znaleziono 22 wyniki

autor: KSIECIUNIO-74
ndz gru 16, 2012 11:05 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: LORENZ deep maxx kontra rama PI produkcji MRAND
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 3755

LORENZ deep maxx kontra rama PI produkcji MRAND

WITAM
MAM PYTANIE , CHCE ZAKUPIĆ JEDENĄ Z TYCH DWÓCH ,,RAM'' JEDNAK PROSIŁBYM O OPINIE UZYTKOWNIKÓW LUB KOGOŚ KTO MIAŁ KONTAKT Z TYMI SPRZETAMI W TERENIE , ZAZNACZAM ŻE INTERESUJE MNIE TO POD KATEM TYLKO MILITARKI :)
POZDRAWIAM I CZEKAM NA OPINIE :)
:D
autor: KSIECIUNIO-74
pn lut 06, 2012 10:49 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: CEWKA DO SPECTRY V3 i
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 5103

CEWKA SPECTRA V3 i

Witam Panie Piotrze !
a jaka by mi pan polecił cewke , jakiej firmy ?
pozdr. :D
autor: KSIECIUNIO-74
pt lut 03, 2012 2:04 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: CEWKA DO SPECTRY V3 i
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 5103

CEWKA DO SPECTRY V3 i

witam
mam pytanie : jaka cewke wybrać do Spectry V3i do poszukiwan głebokich przedmiotów ? smigam na fabrycznej ale chciałbym zwiekszyć zasieg na duze,głebokie sygnały :D
autor: KSIECIUNIO-74
ndz sie 14, 2011 7:25 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Spectra whites
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 37536

cewka nie działa

witam Panie Piotrze !
pojawił sie nowy problem z moja Spectrą v3 i a mianowicie byłem w terenie w porze deszczowej , wykrywacz działał normalnie , na drugi dzień po właczeniu jest tylko sygnał terkotania ( takie brrrrrrr i jest problem z wyłaczniem ,trwa to już 4 dni , prawdopodobnie dostał wilgoci ...
autor: KSIECIUNIO-74
pt lut 18, 2011 11:19 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Spectra whites
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 37536

Re: Spectra whites

ok,wobec tego czekam na info :pa
autor: KSIECIUNIO-74
pn lut 14, 2011 11:26 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Spectra whites
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 37536

Re: Spectra whites

witam panie Piotrze !
2 tyg mineły , czy juz jest jakis postęp z moja Spectrą ?
pozdrawiam z 3-miasta
KSIECIUNIO-74
autor: KSIECIUNIO-74
wt lut 01, 2011 8:15 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Spectra whites
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 37536

Re: Spectra whites

i jak panie Piotrze ? wiadomo już co dolega mojej Spectrze ? :pa
autor: KSIECIUNIO-74
czw sty 13, 2011 10:51 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Spectra whites
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 37536

Re: Spectra whites

witam
dane wydrukowałem w formacie a-4 i dołaczyłem do paczki :)
instrukcje mam tylko oryginalną bo zakupiłem go ok.3 tyg temu i jeszcze nie zdażyłem sie zaopatrzyć , jaki bedzie koszt przegladu ?
pozdrowienia z 3-miasta :pa
autor: KSIECIUNIO-74
śr sty 12, 2011 10:42 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Spectra whites
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 37536

Re: Spectra whites

ciekawy przypadek z tą Spectrą , a z podłaczoną cewką ?
autor: KSIECIUNIO-74
śr sty 12, 2011 5:33 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Spectra whites
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 37536

Re: Spectra whites

witam , Spectra z Gdyni doszła ? wiadomo już coś w temacie ?
pozdrowienia z 3-miasta :pa
autor: KSIECIUNIO-74
pt gru 31, 2010 12:12 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Spectra whites
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 37536

Re: Spectra whites

to tak zróbmy , wysle do was w pon i bede czekał na rezultaty , moze to nic wielkiego i zrobicie na miejscu a jezeli cos powazniejszego , cóż - poprosze o Szkocje :)
autor: KSIECIUNIO-74
pt gru 31, 2010 12:07 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Spectra whites
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 37536

Re: Spectra whites

ile czasu to by trwało tak orientacyjnie ?
autor: KSIECIUNIO-74
czw gru 30, 2010 11:46 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Spectra whites
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 37536

Re: Spectra whites

a moge wysłać go do was , do ProsCan-a ? gwarancji nie mam bo kupiony był uzywany w Anglii
z sondą odpietą objaw jest taki sam , nie ma róznicy.......
autor: KSIECIUNIO-74
czw gru 30, 2010 11:32 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Spectra whites
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 37536

Re: Spectra whites

10,59
autor: KSIECIUNIO-74
czw gru 30, 2010 11:24 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Spectra whites
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 37536

Re: Spectra whites

Spectra na obu aku : objaw ten sam