WITAM MAM PYTANIE , CHCE ZAKUPIĆ JEDENĄ Z TYCH DWÓCH ,,RAM'' JEDNAK PROSIŁBYM O OPINIE UZYTKOWNIKÓW LUB KOGOŚ KTO MIAŁ KONTAKT Z TYMI SPRZETAMI W TERENIE , ZAZNACZAM ŻE INTERESUJE MNIE TO POD KATEM TYLKO MILITARKI POZDRAWIAM I CZEKAM NA OPINIE
witam
mam pytanie : jaka cewke wybrać do Spectry V3i do poszukiwan głebokich przedmiotów ? smigam na fabrycznej ale chciałbym zwiekszyć zasieg na duze,głebokie sygnały
witam Panie Piotrze !
pojawił sie nowy problem z moja Spectrą v3 i a mianowicie byłem w terenie w porze deszczowej , wykrywacz działał normalnie , na drugi dzień po właczeniu jest tylko sygnał terkotania ( takie brrrrrrr i jest problem z wyłaczniem ,trwa to już 4 dni , prawdopodobnie dostał wilgoci ...
witam
dane wydrukowałem w formacie a-4 i dołaczyłem do paczki instrukcje mam tylko oryginalną bo zakupiłem go ok.3 tyg temu i jeszcze nie zdażyłem sie zaopatrzyć , jaki bedzie koszt przegladu ?
pozdrowienia z 3-miasta
to tak zróbmy , wysle do was w pon i bede czekał na rezultaty , moze to nic wielkiego i zrobicie na miejscu a jezeli cos powazniejszego , cóż - poprosze o Szkocje